2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره توی ۶ جلسه تموم شد راحت  دایود اصلا خوب نیست

منم کندلاست ولی گفت ۸ جلسه الان جلسه۵امه ولی ۳۰موهام برگشته

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋
2738
منم دو جلسه shr رفتم ولی خیلی سوزش داشت اصلا نمیشد تحمل کرد از یه طرفم گفتن برمبگرده

کندلا درد داشتی؟؟؟من هیجا درد نداشت از جلسه ۴ب بعد زیربغل و بیکنی وحشتناک شد دردش برام یه پماد کاااامل زایلاپی میزنم میرم

بعدمرگ تنها قسمت چپ مغز است که تا ۸دیقه زنده میماند و تمام گذشته را بصورت یک خواب مرور میکند،آن لحظه برای آخرین بار به یادم خواهی آمد💔                                             ولی خدایی آدم که دلش میشکنه تازه یاد میگیره زندگی کنه✋
کندلا نرفتم که میگم shr اها بی حسی زدی ینی؟

اهااا ببخشید خوب نخوندم پیامتون رو😅

اره بدون بیحسی نمیشه اصلا جلسه قبل نزدم با شات اول ناخوآگاه طرفو پرت کردم😑غیرقابل تحمله

اهااا ببخشید خوب نخوندم پیامتون رو😅 اره بدون بیحسی نمیشه اصلا جلسه قبل نزدم با شات اول ناخوآگاه طر ...

ای وای 🥺🥺

بی حسی میزنی چیزی متوجه نمیشی دیگه ینی؟

ای وای 🥺🥺 بی حسی میزنی چیزی متوجه نمیشی دیگه ینی؟

ن دیگ دردش قابل تحمل میشه 

مصداق اون جمله ست ک میگ بکشو خوشگلم کن😂

2706