2737
2734
عنوان

دهانه رحم رو در چه حالتی میدوزن؟

537 بازدید | 13 پست
من الان هفته 15ام هستم امروز دکتر گفت دهانه رحمت باز شده اگه بازتر از این بشه باید بدوزیم....خیلی امروز سرش شلوغ بود و توضیح نداد. من اصلا نمیدونم علتش چیه؟ و اگه بدوزن چه اتفاقی میافته
Lilypie Maternity tickers
من شنیدم اونایی که افتادگی رحم دارن رو میدوزن چیز سنگین بلند کردن و کار سنگین کردن باعثش میشه. باید استراحت کنی خطرناکه
کوروش کبیر: من برای متنفر بودن از کسانیکه از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا گرفتار دوست داشتن کسانی هستم که مرا دوست دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا وقتی طول سرویکس یا دهانه رحم برا نگه داشتنه بچه کم باشه معمولا باید بالای 4 سانت یاشه زیر 3 سانت رو میدوزن
اگه در حال باز شدن هم باشه همینطور
طی یک عمل کوچیک 15 دقیقه ای همراه با بیهوشی میدوزن و معمولا هفته های اخر باز میکنن که باز کردنش دیگه بیهوشی نداره
ماله منو بعد عمل سزارین باز کرد
چیز خاصی نیست و اصلا ترس و نگرانی نداره عزیزم- برا احتیاط بیشتره
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
2731
من اکثر اونایی که دو قولو. داشتن رو دیدم سرکلاژ کردن
یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ......یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ......یَا أَنِیسَ مَنْ لا أَنِیسَ لَهُ......یَا صَاحِبَ مَنْ لا صَاحِبَ لَهُ
2740
نه عزیزم عملش سخت نیست اندازه ی یک روز درد پریودی داره و بعد هم خوب میشی انگار نه انگار فقط بعدش باید 2 هفته استراحت نسبی یا مطلق داشته باشی و کلا هم از توالت فرنگی استفاده کنی
هر تصمیمی میگیری ، بگیر . ولی یا با تمام وجود پاش بمون ، یا کاملا بیخیال شو! دودل بودن ، آدمو نابود میکنه.
با اجازه مدیر صفحه

نمونه کارهای من برای مامانای نینی سایتی

ساعت پاندول دار- سفاش مامان کسری عزیز

آپلود عکس

آپلود عکس

آویز درب اتاق - سفارش سمیه عزیز

آپلود عکس

تاج های نمدی- سفارش شیرین عزیز

آپلود عکس

آپلود عکس

دو مدل عروسک گیفت - سفارش شیرین جان
05369741590351866261.jpg