2737
2739

سلام دوستان شبتون بخیر کسی هس که بیمارستان دولتی ای وی اف کرده باشه من زنگ زدم بیمارستان دولتی گفتن ۸۵درصد هزینه رو دولت میده 

دوستان اگه اطلاعی دارین از این طرح لطفا نظرتون رو بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغه بابا ..دوسال پیش بیمارستان مهدیه میگفتن ۵ملیونه هزینه ای وی اف ..ولی من از همه اونایی ک انجام دادن پرسیدم گفتن ۱۰ الی ۱۲ ملیون خرج کردن ..

فقط هزینه انتقال جنینش کمه وگرنه داروهاش گرونه 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2728
ببخشید مراکز خصوصی چقدر هس هزینش

بستگی داره اهواز 12 الی 16 میلیون بدون تعین جنسیت 

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞

چند وقت پیش یه خانم بارداری رو توی داروخانه دیدم که 2 قلو و از طریق آی.وی.اف در بیمارستان دولتی باردار شده بود.خیلی از هزینه راضی بود و گفت فقط هزینه آمپولها و داروها رو پرداخت کردم که حدودا 3 میلیون شده بوده. شرایطش هم این بوده که چند سال از ازدواج گذشته باشه. سن مادر بالای30 سال باشه و زوج فرزند نداشته باشند.

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش‌ / بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
2740
دروغه بابا ..دوسال پیش بیمارستان مهدیه میگفتن ۵ملیونه هزینه ای وی اف ..ولی من از همه اونایی ک انجام ...

اخه من زنگ زدم گف هفت تومن هس هزینه ش بادارو بعدش این طرحو پرسیدم واسه اخر اردیبهشت وقت دادن بهم ک برم برا تشکیل پرونده گف از پنج تومن پایین میشه

چند وقت پیش یه خانم بارداری رو توی داروخانه دیدم که 2 قلو و از طریق آی.وی.اف در بیمارستان دولتی بارد ...

اها من تبریزم از بیمارستان الزهرا پرسیدم اونم سنمو پرسید۲۲ام بعد گف بار اولته گفتم اره گف پس حله

2706