2737
2734
عنوان

رژیم غذایی با دکتر کرمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 187928 بازدید | 777 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
من 18 کیلو در دوران بارداری اضافه کردم
الان دخترم 11ماهشه،شیر خودم رو میخوره
وزنم تقریبا به قبل بارداری رسیده 1.5 کیلو اضافه تر شده قبل بارداری 60کیلو بودم الان 61.5 کیلو قدم 164 هست.
ورزشکار هستم البته الان ورزش نمی کنم
مشکل اینه که بجای اینکه شکمم و پهلوهام کوچیکتر بشه پاهام و صورتم لاغر شده و حس می کنم اندامم به هم ریخته
آیا می تونم به اندام قبل از بارداری برسم؟
خوشحال می شم کمکم کنید
مرسی
با سلام من چندین بار با رژیم لاغر شدم و بعد از مدتی دوباره اضافه وزن پیدا کردم من کم کاری تیروئید دارم و متابولیسمم کند هست. 32 سالمه قد: 163 و وزن: 68. آیا راهی واسه افزایش متابولیسم بدن وجود دارد؟
در ضمن من دچار چاقی در ناحیه سینه هستم آیا راهی برای کوچک کردن و یا لاغری موضعی وجود دارد من یه چیزایی راجب لیزر رادیوفرکوئنسی خوندم برای کرچک و سفت کردن سینه می شه راهنمایی کنید. خیلی ممنونم
در ضمن من از یبوست مزمن رنج می برم دائم آلو و زیتون و کیوی (در صورت وجود) استفاده می کنم. ممنونم
یه سوال دیگه من در اثر رزیم مخصوصا پوست صورتم شل و افتاده شده می ترسم اگه دوباره رژیم بگیرم مشکل ام بیشتر بشه چطور رژیمی باید بگیرم . مررررررررسی

سلاااام. عصرتون بخیر. خیلی خیلی خیلی ببخشید که با تاخیر زیاد پاسخ دادم. دیگه تکرار نمیشه. شما در حال حاضر حدود 8 کیلو اضافه وزن دارید. همانطور که خودتونم اشاره کردید کم کاری تیروئید موجب کاهش متابولیسم بدن میشه و البته کاهش وزن قبلی شما نیز در این مورد مزید بر علت خواهد بود. همینطور از آنجاییکه اضافه وزنتون زیر 10 کیلوست روند کاهش آن کمی کندتر خواهد بود. بنابراین همه اینها باعث میشه که بنده از شما بخوام عجله نداشته باشید. مطمئنا تنها با کاهش وزن مشکل بزرگی سینه برطرف نخواهد شد و باید با ورزش همراه باشد. اما اینکه چه ورزشهایی انجام بدید باید با شکل توضیح داده شود که با کلیک بر روی لینکhttp://www.zibasho.com/archives/3303 میتونید آنها را مشاهده کنید. اما در خصوص رادیو فرکوئنسی معمولا در کشورهای اروپایی از این روش استفاده نمیکنند چرا که یکی از اصلی ترین عوارض آن را سرطان زا بودنش میدانند. بنابراین بنده نیز این روش راآنچنان توصیه نمیکنم.
اگر صورت کشیده ای دارید مطمئن باشید با کاهش 8 کیلو پوست صورتتون خراب میشه . در این حالت کاهش 4 کیلو برای شما کافی خواهد بود. اما اگر صورتتون گرد نبود به شرط آنکه وزنتونو به آرامی کاهش دهید با مشکلی روبرو نخواهید شد البته نمیگم اصلا چهره تغییری نمیکنه میتونم قول بدم این تغییر به حداقل میزان ممکن میرسه.
و اما در خصوص یبوست راهکارهای زیر را امتحان کنید در صورت استمرار در انجام آنها مطمئنا مشکلتون برطرف خواهد شد:
-تا می توانید در میان وعده ها و همچنین همراه وعده های اصلی از غذاهای پر فیبر آزاد(سبزیجات) استفاده کنید.
- میزان تحرک خود را افزایش دهید. انجام فعالیت های هوازی به طور مثال( پیاده روی، رقص، و...)می تواند مفید واقع شود.
- حتما شبی یک عدد کپسول مولتی ویتامین مینرال را میل کنید.
- برای مدت طولانی شکم خود را خالی نگه ندارید. (غذاهای آزاد را فراموش نکنید)
- هیچگاه رفتن به دستشویی را به تاخیر نیندازید.
- پیش از آنکه احساس تشنگی کنین از آب و عرقیجات آزاد استفاده نمائید.
- می توانید برای صبحانه 7عدد انجیر را در آب خیسانده وبا فزودن 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون به آن میل کنید.

شاد و سالم باشید.
2731
می خواستم بدونم پیاده روی و ورزش آخر شب به کاهش وزن کمک می کنه؟

سلام. عصرتون بخیر. خداقوت. بله که تاثیر داره. سعی کنید در دو نوبت نیم ساعته صبح و بعد از ظهر فعالیتی هوازی همچون پیاده روی داشته باشید. بیشتر بعد از ظهر را پیشنهاد میدم تا شب را.

شاد و سالم باشید.
سلام اقای دکتر خسته نباشید
اقای دکتر من27مهر زایمان میکنم میخواستم بدونم از کی میتونم رژیم بگیرم البته باتوجه به دوران شیردهی.درضمن به نظره شما اینترمتی خوبه یا حضوری مراجعه کنم.البته من کرمانشاه هستم باید پیشه مشاورتون برم

سلام. عصر شما هم بخیر. در 6 ماه اول شیردهی به هیچ عنوان رژیم کاهش وزن نگیرید. از شش ماه دوم به بعد مانعی ندارد. با در نظر گرفتن سهمیه شیردهی برای شما شرایطی را فراهم میاریم که به شیردهیتون لطمه ای وارد نشه.
بنده روش اینترنتی را به شما توصیه میکنمو

شاد و سالم باشید.
سلام وقتتون بخیر
آقای دکتر من الان تحت نظر رژیم شما هستم الان یه مدتی هست که دیگه خوب رژیمو اجرا نمی کنم
میشه یه راهکاری بدین تا مثل روزهای اول قرص و محکم رژیم بگیرم

سلام. عصرتون بخیر. امیدوارم حالتون خوب خوب خوب باشه. ترنم خانم عزیز کافیه به یاد روزی بیافتی که به ما مراجعه کردی. حالا چه حضوری چه اینترنتی. یادتونه به چه امیدی آمدید؟ یادتونه چقدر از شرایطی که اضافه وزن براتون ایجاد کرده بود خسته بودید؟ هیچ گاه مشکلاتی را که چاقی براتون ایجاد کرده را فراموش نکنید. فراموش نکنید که چقدر حق انتخاب را از شما گرفته. یا سن شما را بالاتر نشان میده. این رو بدونید وزن بالا مادر تمام بیماریهاست. هدفتونو روی سلامتی متمرکز کنید. به قول معروف چو صد آید نود هم پیش ماست. صد شما سلامتیتونه. وقتی سالمید یعنی وزن ایده آلتونو دارید. زمانیکه وزن ایده آلتونو داشته باشید یعنی اندام متناسبی دارید( البته اگر به همراه کاهش وزن ورزش هم داشته باشید) و وقتی اندام ایده آلی داشته باشید یعنی حق انتخاب دارید. امیدوارم دوباره با همان قدرت و انگیزه ابتدایی برنامه تونو دنبال کنید.

به زیر ران طلب زین کنید اسب مراد که چون سمند زمین شد ستاره رام شما
شاد و سالم باشید.
2738
سلام
من 18 کیلو در دوران بارداری اضافه کردم
الان دخترم 11ماهشه،شیر خودم رو میخوره
وزنم تقریبا به قبل بارداری رسیده 1.5 کیلو اضافه تر شده قبل بارداری 60کیلو بودم الان 61.5 کیلو قدم 164 هست.
ورزشکار هستم البته الان ورزش نمی کنم
مشکل اینه که بجای اینکه شکمم و پهلوهام کوچیکتر بشه پاهام و صورتم لاغر شده و حس می کنم اندامم به هم ریخته
آیا می تونم به اندام قبل از بارداری برسم؟
خوشحال می شم کمکم کنید
مرسی

سلام. عصرتون بخیر. خداروشکر وزن بسیار بسیار مناسبی دارید. فکر میکنم خیلی مشکل پسند باشید. مادرشدن برای خیلی از خانمها گران تمام میشه. البته ارزششو داره. در حال حاضر دیگه فکر کاهش وزن رو از سرتون بیرون کنید. در مورد شکم و پهلو سعی کنید قبل از وعده های اصلی (بخصوص ناهار و شام ) دراز و نشست برید. برای پاها و صورتتون تنها تاکید میکنم که وزنتونو پایین تر از این نیارید. اگر صورت کشیده ای دارید میتونید حتی دو کیلوئی هم اضافه کنید. البته اضافه کردن دو کیلو نیز نمیتونه تضمین کنه که صورتتون مثل سابق بشه. اگر جوان هستید که مطمئنا هستید خیالتون راحت باشه کم کم پوستتون فرم مناسبی به خودش خواهد گرفت. ویتامین ب و ویتامین E به طراوت پوستتون کمک زیادی خواهند کرد. حتما از اینها استفاده کنید.

نبیند هیچکس زحمت به دنیا
ز مادر بیشتر بیچاره مادر

شاد و سالم باشید.
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر

من 30 سالمه با قد 164وزنم به علت استفاده از داروهای هورمونی برای درمان نازایی 68 شده قبلا 62 بودم با این که صورت کشیده ای دارم میخواستم بدونم من جند کیلو اضافه وزن دارم در ضمن نمیخوام صورتم زیاد لاغر بشه به اندازه کافی لاغر و کشیده است اگه ممکنه منو راهنمایی کنید اضافه وزنم رو در چه مدت زمانی و چند کیلو بایدکم کنم تا به وزن ایده الم برسم ؟در ضمن من امسال دو تا سقط داشتم که باعث کم خونیم شده با این وجود میتونم رژیم بگیرم؟
خدایا ....خیلی ها دلمو شکستن .......دیگه تحمل ندارم!شب بیا با هم بریم سراغشون....من نشونت میدم !تو ببخششون.
سلام مرسی ا تایپیک مفیدتون

من 26سالمه با قد 167و وزن 68 چند وقتی ورزش هم میکنم با سی دی توی خونه قبلا 76بودم الان و 68موندم و متاسفانه خیلی هم مراعات نمیکنم یعنی چون کمی لاغر کردم دیگه حس رژیم گرفتنم از بین رفته و ارادم از بین رفته حالا میخوام به 64برسم آیا باید چه رژیمی بگیرم با چه کالری تا 2ماه اینده چقدر میتونم کم کنم لطفا منو راهنمایی کنید مرسی

در شصمن روزی 1ساعت هم ورزش میکنم و اینکه شکم هم دارمو درضمن 1فرزند هم دارم

مرسی
2706