2733
2734
عنوان

رژیم غذایی با دکتر کرمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 187923 بازدید | 777 پست
سلا م منم میخوامم لاغر بشم
وزن 65 قد 160 سن 36

بیشتر چاقی موضعی دارم در ناحیه شکم
لطفا منو راهنمایی کنیددددددددددددد

سلام. شما در حدود 8 کیلو اضافه وزن دارید. از این مقدار دوسومش دور شکم شما جمع شده. مطمئن باشید با کاهش وزن بیشترین تغییر را در این ناحیه شاهد خواهید بود حالا چه رژیم سرخود گرفته باشید و چه هر برنامه دیگری. اما زمانی این تغییر نمود پیدا میکند که رژیم غذایی شما با ورزش همراه باشد، آن هم ورزشهای شکم مانند دراز و نشست.
شما هم میتونید ظرف 3 ماه به وزن ایده آلتون برسید.
سلام
خسته نباشید
من تا به حال دوبار با رژیم اقای دکتر کرمانی لاغر شدم
الان هم در حال رژیم هستم
اتفاقا امروز تو سایت ایشون بودم داشتم کالریها رو نگاه میکردم و کتابشون هم که همیشه جلوی چشمم هست
داشتم فکر میکردم که ایشون اولین کسی بودن که من رو با مفهوم کالری و تغذیه صحیح اشنا کردن
ازشون ممنونم

سلام. این نهایت لطف شما رو میرسونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من 161 قدم و 68 وزنم هست میخواستم بدونم به صورت ایده ال چقدر باید کم کنم و اینکه اگر رژیم دکتر رو بگیرم این اضافه وزن رو تو چه مدت میتونم کم کنم البته من در ماه سه هفته رو ورزش میکنم روزی یک ساعت ایروبیک

ممنون از کمکتون

سلام. شما در حدود 10 کیلو اضافه وزن دارید. انشالله ظرف مدت زمان 3 ماه میتونید به وزن ایده آلتون برسید. ایروبیک ورزش بسیار مناسبی برای کاهش وزن میباشد البته و البته به شرطیکه:
1- زیر نظر مربی مجرب انجام شود
2-اضافه وزن فردی که این ورزش را انتخاب کرده است بیشتر از 15 کیلو نباشد
اما برای شما که قصد کاهش وزن را دارید سه بار در هفته کافی نیست بلکه شما باید هر روز هفته یک ساعت فعالیت هوازی داشته باشید. بنده پیشنهاد میکنم روزهایی که به سالن ورزشی نمیروید یک ساعت پیاده روی (نیم ساعت صبح و به همین اندازه عصر) داشته باشید. ورزش سنگین در مدت زمان زیاد باعث میشه انرژی زیادی را به یکباره از دست بدید و به دنبال آن احساس ضعف و گرسنگی مضاعف هم خواهید داشت. در نتیجه مقدار بیشتری هم کالری دریافت خواهید کرد. بنابراین خیلی سنگین ورزش نکنید.
2728
منم اینترنتی رژیمش رو گرفتم
اما به دلیل یه عمل جراحی نتونستم بگیرمش...مشاورشون که زنگ زد گفتم فعلا دست نگه دارن تا خبر بدم..اونا هم قبول کردن
خدایی خیلی زود و عالی جواب میدن...مسیج که زدم براشون نیم ساعت نگذشته زنگ زدن
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
منم اینترنتی رژیمش رو گرفتم
اما به دلیل یه عمل جراحی نتونستم بگیرمش...مشاورشون که زنگ زد گفتم فعلا دست نگه دارن تا خبر بدم..اونا هم قبول کردن
خدایی خیلی زود و عالی جواب میدن...مسیج که زدم براشون نیم ساعت نگذشته زنگ زدن

سلام.روزتون بخیر.نظرلطف شماست.مابه وظیفمون عمل کردیم.
تو فیس بوک هم فوری جواب میدن
نمی دونم خودت دکتر کرمانیه یا یکی از مشاوراش....پیچ دکتر کرمانی
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
با سلام من چندین بار با رژیم لاغر شدم و بعد از مدتی دوباره اضافه وزن پیدا کردم من کم کاری تیروئید دارم و متابولیسمم کند هست. 32 سالمه قد: 163 و وزن: 68. آیا راهی واسه افزایش متابولیسم بدن وجود دارد؟
در ضمن من دچار چاقی در ناحیه سینه هستم آیا راهی برای کوچک کردن و یا لاغری موضعی وجود دارد من یه چیزایی راجب لیزر رادیوفرکوئنسی خوندم برای کرچک و سفت کردن سینه می شه راهنمایی کنید. خیلی ممنونم
2740
سلام صبحتون به خیر من قبلا با رزیم دکتر کرمانی10 کیلو کم کردم الان دوباره چاق شدم قدم 154 وزنم 81 وقت ندارم برم دکتر ورزیم بگیرم

سلام. روزتون بخیر. خیلی خیلی ببخشید که با تاخیر پاسخ میدم. فکر کنم خودتون خوب بدونید که حدود 30 کیلوگرم اضافه وزن دارید. از آنجاییکه قبلا 10 کیلو وزن کم کرده بودید احتمالا این مرتبه کمی کاهش وزنتون کندتر پیش خواهد رفت. میتونید ظرف مدت زمان 8 الی 9 ماه به وزن ایده آلتون برسید. اما برای ثبت نام اینترنتی کافیست راهنمای دریافت رژیم غذایی را که درصفحه اصلی سایت(( www.kermany.com )) بادقت مطالعه کنید. در صورت داشتن هر سوال یا مشکلی میتونید به طرق زیر با ما در میان بذارید:
1- تماس با شماره های 09122066124،، 02188486030،،09122020777
2- ارسال شماره 100 به 30006026
3 ارسال ایمیل از طریق قسمت ارتباط با ما

شاد و سالم باشید
سلام آقای دکتر من سال 84 با برنامه شما 18 کیلو وزن کم کردم از 82 به 64 رسیدم تا پارسال که با وزن 75 باردار شدم. حالا زایمان کرده ام و فرزندم پنج ماهه است و در دوران شیر دهی هستم آیا میتونم رژیم بگیرم قد من 165 است
دو تاریخ زیبای زندگی ام 6 خرداد پارسینا و 20 فروردین پانیذ
سلام اقای دکتر خسته نباشید
اقای دکتر من27مهر زایمان میکنم میخواستم بدونم از کی میتونم رژیم بگیرم البته باتوجه به دوران شیردهی.درضمن به نظره شما اینترمتی خوبه یا حضوری مراجعه کنم.البته من کرمانشاه هستم باید پیشه مشاورتون برم
وبلاگ گل پسرم www.kasranini92.niniweblog.com
2706