2737
2734
عنوان

هر کی میتونه کمکم کنه

73 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها من یه مدت بخاطر شرایط سختی ک داشتم اعصابم خراب بود الان یه مدت حالت بی حالی دارم دستام نمیلرزه فقط وقتی دستم روی تکیه گاه قرار میدمیکم میلرزه  از اعصابم ک یه مدت خراب بوده نمیخوام دارو مصرف  کنم بنطرتون چکار کنم ؟ تورو خدا کمکم کنید  الان شرایط عالی دارم 

سلام نزار مشکل اعصاب بگیری جلوگیری کن وگرنه حین من افسرده میشی خواهر و عصبی😐

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان اصلا حالم بد نیست فقط جسمی احساس ضعف و لرزش دارم 

مال اعصابم هست و استرس 😐🤞 از چیزی شده بترسی 

کاربر پسر هستم عقاب آریایی🤟بی حد میخاستمت ولی در حد نبودی،،،،. خوندن فکر ادما دیگه زیاد سخت نیست...  
2740
مال اعصابم هست و استرس 😐🤞 از چیزی شده بترسی 

نه خواهر از شما چه پنهون  شپش گرفتم 😅 باور کن  سرم تمیز تمیز شد من گیر دادم می گفتم نه 😅بخاطر اون 

بنطرت خوب میشم؟

نه خواهر از شما چه پنهون  شپش گرفتم 😅 باور کن  سرم تمیز تمیز شد من گیر دادم می گفتم نه 😅 ...

خواهرم من پسرم 🤞😐  شپش چیه اه😬🤦‍♂️