2733
2734
عنوان

خانومهایی که رانندگی میکنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 2022 بازدید | 45 پست
من سربالایی ترافیک باشه نمیدونم چکار کنم

ببین قلقی که داداشم یاد داد و من هول میشم انجام میدم. ولی میگه هول نشو اونا باید وایسن بوق زدن اهمیت نده خوب باید کلاج ترمز گاز بدی دیگه دستی بکش دیگه ماشین عقب نمیره پاتو از رو ترمز وردار حالا کلاج بگیر بزن تو دنده آروم گاز بده پاتو از رو کلاج بیار بالا مثل راه افتادن آروم دستیم بده پایین همین چند بار تمرین کن دستت میاد مثل راه افتادن دستی میدی پایین کلاج میگیری راه میفتی اونطوری 

خب شما چجوری نمیترسیدی ک تو اون شلوغیا بری؟؟

شوهرم به زورنشوندم پشت فرمون پیاده شد گفت بایدترست بریزه مجبورشدم

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من سربالایی ترافیک باشه نمیدونم چکار کنم

ی راهشه ی راهشم گاز و ترمز تو یه نقطه بهم برسن یعنی هرکدوم فشار بدی تاحدی ماشین عقب نمیره این واسه مواقعی که هول شدی ماشین عقب میره کاربردش خوبه 

من تنها چیزی که خوب یاد گرفتم تعادل برقرار کردن بین کلاج و گاز دادنه که اصلا نمیذارم ماشین خاموش بشه حتی تو سر بالایی

کلا این موضوع خیلی مهمه که تعادلی بین این دو تا بتونی برقرار کنی و چجوری پاتو اروم از کلاج برداری

یادمه دفعه اول هم تو ازمون قبول شدم و این خاموش نکردنه خیلی مهمه 

من قبل از گواهینامه رانندگی میکردم😅

مامانمم همش میگفتن درسا نکن خطرناکه اگه یکیو بکشی قتل عمده! 

آقا انقدر به من گفتن اگه یکیو بکشی چون گواهینامه نداری قتل عمده که من وقتی گواهینامم اومد خیلی اصرار داشتم که حتما یکیو بکشم چون دیگه گواهینامه داشتم قتل عمد نبود😂😅

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
من قبل از گواهینامه رانندگی میکردم😅 مامانمم همش میگفتن درسا نکن خطرناکه اگه یکیو بکشی قتل عمده!&nb ...

خب ی سوال دارم 

وقتی دارین حرکت میکنیم، باید کلاج رو بگیریم؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
عزیزم موقع حرکت باید آروم کلاچ رو ول کنید و همزمان گاز رو فشار بدید

خب کلاج رو که ول کردم بعد فقط گاز بدم موقع حرکت؟ و اگه دیدم سرعت زیاده گاز رو کمتر فشار بدم 

درسته؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
خب کلاج رو که ول کردم بعد فقط گاز بدم موقع حرکت؟ و اگه دیدم سرعت زیاده گاز رو کمتر فشار بدم  د ...

وقتی ماشین حرکت کرد دیگه کلاچ نیاز دیست 

برای هربار تعویض دنده هم که کلاچ میگیرید 

برای کم کردن سرعت هم بستگی داره، گاهی نیاز هست که دنده رو هم سنگین کنید، یا ترمز رو هم بگیرید گاهی هم فقط با گاز ندادن سرعتتون کنترل میشه 

اینارو باید خودتون حین رانندگی تشخیص بدید که الان چکار لازمه بکنید

خب کی به این تشخیص میرسم؟؟  

با رانندگی عزیزم 

چند بار که بشینید یاد میگیرید 

من یادمه اولین باری که پشت ماشین آموزشگاه  میخواستم ماشین رو به حرکت درارم اصلا نمیتونستم! 

فکر میکردم هیچوقت نمیتونم کلاچ و گاز رو درست بگیرم که ماشین راه بیافته! 

ماشینمون خودمون هم دنده ای نبود و من اصلا بلد نبودم کلاچ رو بگیرم و گاز بدم 

همش مربیم کلاچ میگرفت و من راه میافتادام سخت ترین کار بود به نظرم 

ولی از جلسه ی سوم دیگه خودم راه میافتادم و مربیم کلاچ نمیگرفت! 

یا اولین بار هایی که توی ترافیک رانندگی میکردم از ترس سکته میکردم! 

کم کم عادی شد برام

رانندگی اولش به نظر سخت میاد 

بعد کم کم راه میافتید و اصلا یادتون نمیاد که یه زمانی چرا میترسیدید🌺

با رانندگی عزیزم  چند بار که بشینید یاد میگیرید  من یادمه اولین باری که پشت ماشین آموزشگ ...

مرسی عزیزم از توضیحات کاملت و انرژی مثبت ک دادی 

واقعا الان واسم مث ی رویاست ک روزی برسه خودم برم و بیام با ماشین تو خیابون!!!! 

خدا کنه بتونم منم ...

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2706