2737
2734
یا ابالفضل😱😭😭 تو خیلییییییی شجاعی بخدااااا من فکر نکنم مثل تو باشم. حالا سعی امو میکنم انجام ب ...

نه من ترسو تر از تو هستم ولی باور کن این سوره آنچنان قدرتی به من داده که نگو و نپرس 

من نمیدونستم که همچین چیزی تو زندگیم هست سایه های سفید و سیاه میدم ولی نمیدونستم این همه مشکلات بع خاطر اینا بود 

انقد تو این سایت میدیم میگفتن ما چله سوره بقره رو گرفتیم و خوب شدیم میگفتم بابا بیخیال 

بعد یه طور اتفاقی من چن تا آیه اشو دانلود کردم بعد که خوند من حالم خراب شد دراز کشیده بودم دیدم یه چیزی شبیه مشت میکوبه به بالشتم خوف کردم سریع همشو دانلود کردم بعد گذاشتم بخونه واااای دراز کشیدم اشک می‌ریختم بعد دیدم مشت های به بالشت زده میشه 

بعد بلند شدم یه چیزی دیدم بالای سرم داره بهم میخنده مردم و زنده شدم شاید اصلا در حد نیم ثانیه هم نشد ها دیدمش ولی یواش یواش مشکلاتمون حل خدارو شکر 

نه من ترسو تر از تو هستم ولی باور کن این سوره آنچنان قدرتی به من داده که نگو و نپرس  من نمیدون ...

یا خدااا😱

چقدر وحشتنااک

خداروشکر که مشکلاتت حل شدن.

حتما باید تنها باشم؟؟ نمیشه وقتی شوهرمم هست سوره بقره رو پخش کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خدااا😱 چقدر وحشتنااک خداروشکر که مشکلاتت حل شدن. حتما باید تنها باشم؟؟ نمیشه وقتی شوهرمم هست ...

آره چرا نمیشه بزار پخش مشکلی نیست 

آره خیلی سخت بود اون شرایط 

ولی قطع نکن ها تا 40یا بیشتر بزار گوش کن

آره چرا نمیشه بزار پخش مشکلی نیست  آره خیلی سخت بود اون شرایط  ولی قطع نکن ها تا 40یا بی ...

اهان پس اینجوری بهتره حداقل شوهرم هست یکم دلم گرم میشه.

باشه ادامه میدم 40 روز.

مرسی عزیزم از اینکه تجربه هاتو دراختیارم گذاشتی❤

الهی همیشه زندگیت خوب و آروم و پر از آرامش باشه برات.

2731