2410
2716

من تا دلت بخواد

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وای اونقدر یه زمانی من اینجور میشدما

عداب میکشیدم

حس میکردم یکی اومده بغل گوشم صدای خرخر میداد.یهو پاهام قفل میشد

یه بار که حس میکردم از بدنم دارم جدا میشم و بدنم منو میکشید تو

عذابی کشیدم که نمیتونم وصف کنم.خونه مادرشوهزم بودم بیدار شدم با صدای بلند گریه کردم

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝
2714
خب چ حالی میشی  یکم توضیح میدی؟

ببین اگاهی کامل دارم .. حتی چند بار یه سری چیزای عجیب غریب هم دیدم .. اما به هیچ وجه نمیتونم سرمو تکون بدم به هیچ وجه و چشمامم نمیتونم از یه حدی بیشتر باز کنم ... و بعد از یه تایمی وقتی بیدار میشم بشدت احساس خستگی میکنم

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

چند سال پیش خیلی برام اتفاق میوفتاد 

حس خفگی و فلج بودن داره

چشمام باز میشد و میتونستم اطراف رو ببینم ولی نمیتونستم چیزی بگم یا حرکت کنم

صدای وحشتناک و بلندی تو گوشم بود مثله کوبیدن تو طبل

برای من بدترین قسمتش اینجایی بود که وقتی چشمام باز میشد چیزای ترسناکی میدیدم مثله جن و پری

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
وای اونقدر یه زمانی من اینجور میشدما عداب میکشیدم حس میکردم یکی اومده بغل گوشم صدای خرخر میداد.یهو ...

منم دقیقا ی بار خواب دبدم ک قبل از اینکه چشام باز کنم ی چیزی محکم برگشت ب بدنم

همه این توصیفایی ک بچه ها کردن درسته 

من وقتی تنها تو اتاق بخابم در اتاقم بسته باشه دچار این حالت میشم واس همین همیشه باید در اتاقم باز باشه 

و این ک چند وقته ی اپشن جدید پیدا کردم سریع حس میکنم دارم دچار فلج خاب میشم قبل ازین ک رخ بده بیدار میشم

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2706