2733
2734
عنوان

نان واسه نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2295 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید من سوال بپرسم باید خرما بخار پز بشه؟؟

نه من بخار پز نمیکنم میشورمش پوست و هستشو در میارم میکس میکنم با ی کم شیر

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
عزیزم خدا حفظش کنه.شیرپاستوریزه.سوپ..خرما..کنجد..پوره میوها مثل سیب موز گلابی..

سلامت باشی

من ماهیچه اب قلم مرغ سوپ با برنج و سیب زمینی و هویج و...

موز و سیب و بیسکوییت مادر و کره محلی و اینا میدم گاهی هم یکی دوروز درمیون سرلاک میدم 

بستنی هم خودمون بخوریم یکمی میدم بهش 

خرما بهش چند بار دادم خیلی طبعش گرمه پسرم کل دستاش دون دون شد

تخم مرغ میدی؟هم زرده هم سفیده؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731
به به خوش به حال نی نی با این مامان😍😍

مرسی عزیز دلم😍😘بهتر از بیرونه دیگه خخ

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
سلامت باشی من ماهیچه اب قلم مرغ سوپ با برنج و سیب زمینی و هویج و... موز و سیب و بیسکوییت مادر و کر ...

خوبه عزیزم.نه فقط زرده میدم گاهی سفیده میگن زوده

خوبه عزیزم.نه فقط زرده میدم گاهی سفیده میگن زوده

زرده پخته رو با چی رقیق میکنی گلم؟

اخه ی حالت چسبنده دارم میچسبه دهن بچه سخته قورت دادنش

من ی کم کره میزنم بهش 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
زرده پخته رو با چی رقیق میکنی گلم؟ اخه ی حالت چسبنده دارم میچسبه دهن بچه سخته قورت دادنش من ی کم ک ...

اره منم کره محلی میزنم.خالی سفته شکمشون سفت میشه

2740
ممنون عزیزم❤🌹

خواهش میکنم گلم💕