2733
2739
عنوان

عکس از حلقه های عروسی تون بگیرید جاییزه بگیرید !

| مشاهده متن کامل بحث + 22211 بازدید | 687 پست

فرصت شرکت در مسابقه "تالارکدهتمدید شد ! 

تا چهارشنبه 25 فروردین فرصت دارید

عکس حلقه هاتون رو بفرستید و جایزه ببرید

دوستانی که سینگل هستن میتونن با حلقه های پدر مادر یا خواهر و ... شرکت کنند

تالارکده/ مرجع تالارهای پذیرایی و باغ تالار

https://www.talarkadeh.com/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
2731
2740
حلقه هامون رو به امام رضا علیه السلام تقدیم کردیم 

میشه بپرسم دلیلش چیه

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
2706