2733
2739
عنوان

تست شخصیت شناسی......

1530 بازدید | 134 پست

به منظور احترام به یکی از دوستامون،به درخواستشون احترام میذارم.گویا منو دعوت کردن به این چالش..

شما حستون رو به این 5 کلمه به ترتیب بگین 

من سعی میکنم از روی گفته هاتون حسم رو راجب درونتون بگم..

محال

سرنوشت

عشق

آهنگ

تاریکی

به ترتیب حستون رو راجب این کلمات بگین.

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محال عشق 

سرنوشت مسخره بازی 

عشق خودم مادر 

آهنگ دلخوشی

تاریکی آرامش 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
2728

اهنگ:عشقمه باهاش زندگی میکنم.مخصوصا تتلو

عشق:جذبش میکنم طرفو.باید عاشقم بشه.

تاریکی :دوسش دارم وقتی ناراحتم یا میخوام تنها باشم ب هر دلیلی .

سرنوشت:نمیدونم واقعا بخش اعظمش اختیاریه یا اجباری؟.اما فک کنم سرنوشتم خوبع😂

محال:محاله آدم شم😐😐

محال چیزی ک میدونم ناشدنیه ولی من همش اصرار میکنم ب انجامش و خیلی جاها ضربه دیدم

سرنوشت خیلی موافع سوپرایزت میکنه با اتفاقاش و قابل تغییره

عشق هم سخته هم شیرین. حس فوق العاده ای هست نمیشه توصیف کرد.

اهنگ خیلی مواقع ارامش میده ب ادم

تاریکی منو یاد اتاقم میندازه چون خیلی تاریکه😁 و حس ارامش دارم 

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

قطعیت ندارد

ساختنی است

ب سختی بوجود میاد ولی ابدی است

تنظیم کننده روح وروان وارامش بخش

وجود ندارد فقط مدرک نبودن نور است 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

محال: خنثی ام ، باید پذیرفت یه چیزایی اتفاق نمی افتن

سرنوشت: می ترسم ازش چون وجود داره ولی خیلی چیزا دست خودمونه

عشق: آرامش خاطر داره قشنگه پر از حس خوبه ولی فقط به خدا 

آهنگ: آرامش ، پر از خاطره ، سرگرم کننده است

تاریکی: ترسناک و مرموزه ولی در عین حال قابل تامله

به کجاها برد این امید ما را...
2738
محال عشق  سرنوشت مسخره بازی  عشق خودم مادر  آهنگ دلخوشی تاریکی آرامش

شخصیت نسبتا قوی.با تنهایی ارامش میگیری.یعنی از تنهایی فرار نمیکنی.شخصیت مستقل

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   
شخصیت نسبتا قوی.با تنهایی ارامش میگیری.یعنی از تنهایی فرار نمیکنی.شخصیت مستقل

وووی چه باحال همیشه فک میکردم شخصیت وابسته و ضعیفی دارم 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
اهنگ:عشقمه باهاش زندگی میکنم.مخصوصا تتلو عشق:جذبش میکنم طرفو.باید عاشقم بشه. تاریکی :دوسش دارم وقت ...

سعی میکنی از زندگیت لذت ببری.شخصیتی یک دنده و گاهی لجباز.سرخوش و مثبت.پرانرژی

محال چیزی ک میدونم ناشدنیه ولی من همش اصرار میکنم ب انجامش و خیلی جاها ضربه دیدم سرنوشت خیلی موا ...

شخصیتی اروم ولی پر هیاهو.ادمی که بیشتر به دنبال حرف دلش میره تا اینکه پیرو منطق باشه.به نسبت عاقل و پخته.بلوغ فکریه خوب.احساساتی عمیقا تلخ یا عمیقا شاد

شخصیتی اروم ولی پر هیاهو.ادمی که بیشتر به دنبال حرف دلش میره تا اینکه پیرو منطق باشه.به نسبت عاقل و ...

وای دقیقا 

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
قطعیت ندارد ساختنی است ب سختی بوجود میاد ولی ابدی است تنظیم کننده روح وروان وارامش بخش وجود ندار ...

منطقی و تحلیل گر.ادمی که استدلالی هست و شخصیت قوی ای داره.تلاشگره و محکم.دنبال حرف عقله.سعی میکنی از هرچیزی واسه یه پله بالاتر رفتن خودت استفاده کنی.. باهوش و ذکاوت

منطقی و تحلیل گر.ادمی که استدلالی هست و شخصیت قوی ای داره.تلاشگره و محکم.دنبال حرف عقله.سعی میکنی از ...

ممنونم کاملا درست وزیبا توصیف کردید حتما تاپیک هاتون را مطالعه واستفاده میکنم .موفق باشید 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
2706