2737
2739
عنوان

دوست داشتید الان کجا بودید و چکار میکردید؟ 🎋🎉🎉🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 54 پست

شمال 

تو یه کلبه بودم  وسط جنگل صدای  سوختن چوبای تو شومینه میومد و چیک چیک بارون ک میخورد ب پنجره 

یه پتو دورم و دستم دور لیوان چایی 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خارج ی جای شیک مث فیلما😍🤕🤣

اگه کلماتو غلط غلوط و اشتباه مینویسم لطفا ریپلای نکن و نخند ونیازیم نیست درستشو بهم بگی فقط ب بزرگی خودت ببخش و بدون ک اصلا تمرکزی روی کلمات نداردمم کیبوردمم هنگیه تازع وارد نی نی سایت شدم ولی تازه وارد نیستم با نی نی سایت اشنایی کاملل دارم ی دخترع ناامیدم بدون هیچ ارزویی توی تایپیکای غمگین همرو دلداری میدم و تو تایپیکای غمگینم همه دلداریم میدن ولی هم من هم غمگینای دیگ ک همو دلداری میدیم میدونیم ک اینا فقطط دلداری و تامامممم
2740

همین جایی که هستم فقط ذهنم و اطرافیانم اروم بودن... درک و شعور داشتن ادما، همه جارو گلستان میکنه

آرام باش... هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد، ما رفته ایم و اکنون 1498 است..