2737
2734
عنوان

دوست داشتید الان کجا بودید و چکار میکردید؟ 🎋🎉🎉🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 54 پست
آخ گفتی  امروز اتفاقا به مامانم میگفتم دلم تنگ شده بشینم رو فرشای تو حیاط حرم فقط زل بزنم ب گن ...

انشاءالله شرایط بهترشه بریم 

هممون احتیاج داریم ی کم سبک شیم از مشکلات و شلوغیای اطراف

There is GOD💚💚💚   ..                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقول یکی از کاربرا...

مشهد.... رو به روی ضریح آقا نشسته بودم... داشتم درد دل هامو بهش می‌گفتم.... الان حتما مشهد سرده... پس یه پتوی مسافرتی گرم هم دورم بود و می‌خواستم عین یه جوجه که به جایی پناه می‌بره، پناه ببرم به رواق دار الحجه و بخوابم... بخوابم و تا خود صبح خوابِ امام رضا علیه السلام رو ببینم...😢

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
2728
به نظرم اگه سبک زندگیتو تغییر بدی  و خودت از خودت راضی باشی  خیلی اوضاع بهتر میشه

اره واقعا.من کلی هدف دارم و دوست دارم هر روز یک چیز جدید یاد بگیرم ولی درواقع کل روز هیچ کاری نمیکنم و حتی دیگه کارای روزمرمم انجام نمیدم بی حس مطلق.هیج انگیزه ای ندارم 

اره واقعا.من کلی هدف دارم و دوست دارم هر روز یک چیز جدید یاد بگیرم ولی درواقع کل روز هیچ کاری نمیکنم ...

با این حست مقابله کن کارهاتو لیست کن و براشون تایم بزار و اولویت بندی کن و هر کاری که انجام شد تیک بزن اینجوری انگیزه ت زیاد میشه  یاد گیری جز عادتهای مغزه  وقتی عادت های غلط یاد گرفتی پس عادتهای صحیح رو میتونی جایگزین کنی مثلا اگه تا دیر وقت بیدار میمونی میتونی خواب تو تنظیم کنی 

2740