2733
2734
سلام بچه ها ، من میخوام با همسری یه سفر بریم کیش ولی چون تا حالا نرفتم نمیدونم با تور برم بهتره یا خودمون بریم میشه از تجربیاتتون بگید ممنون میشم
ارباب صدای قدمت می آید * هنگامه اوج ماتمت می آید * ما در تب و تاب غم تو می سوزیم * چند روز دگر محرمت می آید
شما کی رفتی هستی جان من مشهدم شما ازکجا رفتی چند دراومد؟
ارباب صدای قدمت می آید * هنگامه اوج ماتمت می آید * ما در تب و تاب غم تو می سوزیم * چند روز دگر محرمت می آید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فرزند دلبندم ممنونتم ولی کاش شماها هم میگفتین حالشو ندارم برم این همه پست رو بخونم
کیش جایی نیست که بدون تور نتونید بگردید یا جایی رو پیدا نکنید... ولی برای بار اول بهتره با تور برید... تورها یه سری تخفیف ها هم واسه جاهای تفریحی دارن ولی در کل آزاد هستید هر جا دوست دارید برید...

جاهای خوب تفریحی که پیشنهاد میکنم پارک دلفین ها که معمولا رو پکیجش شام هتل داریوش هم هست...

شوی نهنگ سفید رو حتما برید

پولتون رو بابت جاهایی مثل قلعه وحشت و طلسم مومیایی و از این چیزا ندید!

کشتی آکواریوم هم خوش میگذره طبقه پایینش معمولا بزن برقص میشه ( قایق کف شیشه ای منظورم نیستا)

حتما یکی از کشتی های تفریحی رو یک شب برید و بدون شام رزرو کنید. به نظر من کشتی نوید دریا بهتر و شیک تره

معتبرترین جا برای خرید بلیت جاهای تفریحی سینما پنج بعدی هست ... ولی واسه خود سینا پنج بعدی بیلت نگیرید خیلی بی مزه ست... غروب کیش رو هم از دست ندید...
غروب کیش و کاملا موافقم واقعا برید خیلی خیلی خوبه..البته ما با سرویس گردشگری تور رفتیم و دیر رسیدیم چون یکی زود میاد یکی دیر میاد واسه همینه که میگم اونجا خودتون برید بگردید و معطل این و اون نکنید خودتون و
( دیگه فینگیلی نیستم.....ننه فینگیلی ام )
به نظر من فقط برید گردش و تفریحات مخصوصا تفریحات آبی مثل قایق سواری و آکواریوم و غواصی و جت اسکی و ازین جور تفریحات و اصلا وقتتو واسه بازار و خرید خرج نکن چون خیلی واسه خرید خوب نیست اونجا وقت تلف کرد مخصوصا که اولین بارتونم هست
من که ازونجا فقط شکلات خارجی خریدم و عینک آفتابی و ساعت های مارکش هم خوب بود
نی نی جون من هر بار قصد میکنم خرید نکنم فقط تفریح کنم دستم هم تو خرید و قیمت هست با اینکه میدونم قیمت ها اغلب بالاتر هم هست اما کرم خرید بد دردیه!!!! الان واسه غواصی هم فصل خوبیه .
بیشتر از قیمت ها میخوام بدونم ، کرایه تاکسی ، میشه همه جا پیاده رفت؟ اجاره سوییت و ........
اتوبوساش پارسال فکر کنم 500 میدادیم جاهایی هم که خیلی دورتر بود 1000 میدادیم اما خیلی وقت گیر بود....تاکسی هاش بهتره 5 هزار میگرفتند هر جایی که میخواستی بری میبردند چه دور چه نزدیک...دربست و خنک و ارحت و سریع