2733
2739
عنوان

مشاوره با پزشک و جراح متخخص زنان

| مشاهده متن کامل بحث + 184138 بازدید | 3361 پست
من یه سوال دارم میتونم بپرسم؟ یعنی خانم دکتر جواب میده؟ هفته 16 بارداری هستم و چند روزی میشه که سوزش و خارش در ناحیه واژن حس میکنم. حس میکنم عفونت باشه. ترشحات سفید رنگ هم دارم. میشه راهنماییم کنید. این عفونت خطر جدی برای جنین داره؟
خدای مهربون همیشه و هر لحظه هوای منو داشته و داره، همیشه حس میکنم تو بغلشم. ممنون خدا جوووون
سلام  امروز درد با خرکت بچه دارم  حرکت بچه خیلی پایین حس میکنم روی استخون دستگاه تناسلی بعد تو واژن حالت تیر کشیدن مخصوصا وقتی فشار میده
عزیز دلم صدای قلب کوچیکت رو شنیدم ...عزیزم بدون مامان عاشقته...پسر من این هفته متولد میشه خدایا کمکش کن صحیح و سالم پا به این دنیا بزاره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانم دکتر میخواستم بپرسم من یک سری داروهای گیاهی شنیدم شانس بارداری رو بیشتر میکنه نظر شما چیه؟ درسته و اگر درسته میشه شما هم چند تا از داروهای گیاهی رو بهم معرفی کنید؟ ممنون میشم با تشکر
2731

قابل توجه همه دلشکسته هایی که آرزوی شنیدن مامان رو دارن و منتظر مادر شدن هستند

به گفته یکی از بچه های نی نی سایت که بعد از چند سال ناباروری و با کلی و دعا و زاری از این نذر جواب گرفته خدا رو شکر

هر کسی نی نی میخواد نذر حضرت علی اصغر بکنه و یا شیر ببره شیر خوارگاه بده ویا شیر پاکتی تو جمعیت پخش کنه بین بچه ها اگه بتونیی ازون نذر شیرتون به بچه هایی که تو نی نی سایت بچه دار نمیشن و همشهری هستین بدین خیلی ثواب میکنین البته به هرکسی میتونی بدی مخصوصا به کسایی که بار دار نمیشن بخورن رد خور نداره

بچه ها خواهش میکنم موقع نذری پخش کردن حواستون به بچه ها باشه به اونا قبل از همه بدین

دوستان بعد از اینکه حاجتتون رو گرفتید انشاءالله می تونید نی نی تون رو بیمه علی اصغر کنید و این نذر رو هرسال ادامه بدید برای سلامتی نی نی هاتون

روضه نذر علی اصغر کن و شیر در مجلس پخش کن یا 142هزارصلوات براش بفرست.. و یه دور تسبیح صلوات نذر مادر علی اصغر کردم و اش دندونی بعد از تولد نی نی موقع دندون در اوردنش

و اما طریقه انجام دادن نذر حضرت علی اصغر شش ماهه امام حسین ع

72 پاکت شیر و کیک به نیت حضرت علی اصغر به تعداد یاران امام حسین در روز7 محرم به کوچولوها میدی انشاءالله که همگی حاجت روا بشیم البته شنیدم اگر وسقمون هم نرسه برای 72 پاکت شیر میتونیم کمتر بدیم مثلا 1 کیلو یا 2 کیلو شیر کیک هم اگر تونستیم بدیم اگر نه اشکال نداره مهم نیته

بچه ها توروخدا ، موقع پخش کردن شیرها منم یادتون باشه بلکه به خاطر دلهای پاک شما منم حاجت روا بشم و خدا به حق علی اصغر امام حسین به منم یه نی نی سالم و صالح و خوشکل بده انشاءالله یا شش ماهه امام حسین

انشالله تک تکمون امسال نذرمون رو ادا کنیم و انشالله به حق حضرت علی اصغر هممون حاجت روا بشیم انشاءالله خدایا قسمت میدم به صاحب این مجلس ناامیدمون نکن انشاءالله

سلام خسته نباشید من 35 ساله هستم 13 سال هست که ازدواج کردم دو تا بچه دارم از همون اول ازدواج بعد از نزدیکی لکه بینی داشتم خیلی دکتر رفتم فایده نداشت تا اینکه بعد از یک پاپ مشکوک کولپوسکوپی و نمونه برداری انجام دادم سال88 دکتر اطمینان داد چیز مهمی نیست جواب نمونه متاپلازیا بود دکتر فریز انجام داد ومن دیگه لک نداشتم تا الان که دوباره شروع شده من خیلی نگرانم چقدر امکان داره این موضوع تبدیل به چیز بدی بشه سال 89 پاپ انجام دادم که جواب خوب بود در ضمن در جواب کولپوسکوپی کلمهectropio نوشته البته به سختی خونده میشه لطفا راهنمایی کنید
2740
سلام خانم دکتر خسته نباشید خواستم سوال خودمو از خدمتتون بپرسم من 28 سالمه 5 سال ازدواج کردم از اریبهشت پارسال من اقدامو شروع کردم یعنی الان دقیق یک سال و شش ماهه میگذره .من خیلی دکتر رفتم کلی دارو از کلومفین -لتروزول-گونال-هاش سی جی زدم الان دکتر به من پیشنهاد کرده من آی یو آی بشم میخواستم بدونم ایا من اینکار انجام بدم جواب مثبت میگیرم.؟؟؟ راستی شوهرم ازمایش داده وضعیتش عالی هست خانم دکتر من تا حالا سابقه کیست و فیبروم ندارم و عکس رنگی انداختم گزارشش دو لوله هام باز هست یک عمر دعاتون میکنم اگه جواب منو بدید. من مشهد هستم هر لحظه حرم رفتم اگه لایق باشم دعاتون میکنم
خدایا به همه یه نی نی سالم بده به منم بده

یا امام رضا تنهام نزار(یا طبیب من لا طبیب له)
خانم دکتر عزیز من از زمانی که بلوغ شدم که از سن 10 سالگی بود همیشه خدا درد داشتم الان هم دارم خیلی هم شدید هست
خدایا به همه یه نی نی سالم بده به منم بده

یا امام رضا تنهام نزار(یا طبیب من لا طبیب له)
سلام خسته نباشین .میشه واهنمایم کنین من سه ماه پیش سقط داشتم الان یروز از دوره پریودیم گذشته حال عجیبی داشتم سر کیجه شدید حالت تهوع استفراغ خستگی زیاد خواب الدگی شدید اما از امروز ظهر یکم خون هم دارم ایا امکان دار باردار هم باشم
سلام خانوم دکتر.31سالمه.دوساله ازدواج کردم.5ماهه برای بارداری اقدام کردم.پریودام منظمه با اختلاف یکی دوروز.از اول بلوغم هم لکه بینی نداشتم.ماه پیش رفتم سونو که نوشته تخمدانها حاوی فولیکولهای کوچک ساب کپسولر میباشد.جهت پی سی او با یافته های بالینی و آزمایشگاهی تطبیق داده شود.بهم گفت شکل تخمدانت مثل پلی کیستیکه اما دقیق نگفت هست.ضمنا فولیکول20هم داشتم روز12.این ماه سرخود روزی دوتامتفورمین و یکی لتروزول از روز سوم پریودم خوردم.از روزدوازدهم ترشح صورتی رنگ دارم.الان چهارروزه.یعنی علتش فقط تخمک گذاریه یا چون طولانی شده باید معاینه بشم از نظر زخم و ...؟ خیلی نگرانم لطفا پاسخم رو بدید.خدا سلامتی بهتون بده!