2737
2734
عنوان

خاطرات زایمان من 😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 35585 بازدید | 363 پست
واای ماشالله.یعنی میشه بچه منم سالم بدنیا بیاد.برام دعا کنید

به دنیا میاد عزیزم چرا نیاد اون تو که نمیمونه 😁

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

عزیزم تاریخ تولد تربچه‌ت کی هست؟ 😍😍😍😍😍😍

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاطره زایمانتوخوندم خیلی ذوق کردم ازنوشتنتون میشه عکس دخملتوببینم

https://s4.uupload.ir/files/64c0dc1e-3ef0-4713-a2bc-048b4b687c5e_ez87.jpeg 

اینم شیطون کوچولوی من 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2728
اشکم در اومد با خوندن خاطره زایمانت ... منم دعا کن که مادر بشم ... دعا کن همسرم عاشق بچه ش بشه دعا ک ...

اخییی عزیزم 

ایشالله همیشه بخندی 

ممنونم  فقط دعام کن خدا برام معجزه کنه اسمم زینب ... دعا کن خدا دلمو شاد کنه

عزیزممم 

از ته دل برات دعا کردم 

ایشالله خیلی زود خبر بارداریتو بدی

2738

عزیزم 

دختر خیلی باانرژیو قلمی هستی 

خیلی با سلیقه و زرنگی 😁

خوشم، اومدبه خصوص وقتی ک عکسای سیسمونی دخترتو دیدم 

خیلی ازت انرژی گرفتم انشالله همیشه سر زنده شاد باشید با گیسو فسقلیتون😍🥰

یه دختر شیطون که حتی شوهر  ام نداره چه برسه به ی پسر کوچولو  😂برق گرفته شده نه ببخشید برگرفته شده از کاربر @miinnaaa        از شنبه میخوام رژیم بگیرم شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ از وزن ۵۵ کیلو به ۴۷ برسم من با اراده ام چون دوبار ۶ کیلو کم کردم 😌  بازم میتونم !و بلخره ترقوه درمیارم 😍🤩♡عضو گروه ابی بامداد خمار♡

وای عالی بودن خاطراتت با تک تکشون بغض کردم خاطرات نازاییتم خوندم خداروشکر خدا هدیه قشنگی بهت داده 

تروخدا منم دعا کن شش روز از موعدم گذشته می‌خوام برم ازمایش

روزهای زیادی گذشته تا فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه زندگی بازی های زیادی سر آدم میاره که شاید ی روزی حتی فکرشم نمی‌کردی 

زنده باشه دخمل گلت😍🥰

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
مرسی گلم  خدا گل پسر شما. و هم حفظ کنه

😘😘😘

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706