2733
2734
عنوان

عفونت شدید

1662 بازدید | 9 پست

سلام خانوما س چهار ساله عفونت شدید دارم تازگیا بی حالم میکنه چن بارم قرص خوردم باز مص اول شدم الا شدید. تذم شده همش دل درد دارم چیکنم برای عفونت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها یکی از اشناهامون گفت گیاه هواچوبه برای عفونت و صاف شدن رحم خوبه از عطاری هم پرسیدم همینو گفت هر ماه یکبار یک مقدار کم هواچوبه رو باید داخل آب جوش بریزید بجوشه و از صافی رد کنی و در آب وان حمام بریزی و به مدت 20دقیقه توش بشینی به طوری که آب تا زیر ناف بیاد 

عفونت رحم؟

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
2738
میدونم عفونت رفتم دکتر چن بار گفته عففونته 

ب نظر من عفونت نیست این علائمی ک میگی علامت تبخال تناسلی ک اکثر دکترا با عفونت اشتباه مبگیرن چندبار در سال عود میکنه بیحالی و سوزش و درد و گاهی تب میاره اندفعه ک اینجوری شدی ی ایینه بزار واژنتو ببین اطراف دهانه واژن و کتاره هاش چیرایی مثل افت دهان نزده