2737
2739

جشن عقد یکی از دوستای صمیمیه همسرمه همسرشم از اشناهاس قراربود باغ بگیرن گفتن تالاره ۱۵۰نفر البته تالارش خیلی بزرگه ولی ادم میترسه بچه ۸ماهه دارم همسرم گف نیایم ناراحت میشی گف دوس دارم باشید ولی اصرار نمیکنم معذب نشیدد ازونطرفم شوهرم خیلی ناراحته نمیریم من میگم بچه رو هم نبریم باز میایم پیشش من اصلن ترس دارم اینهمه ادم فضای سربسته نفس بکشیم دومااهه دیگه هم عروسی دختر خواهرشوهرمه اونو چجوری بپیچونم کی کرونا تموم میشه😞

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کدوم شهری؟

شمالم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
بچرونبر خودتونم برید ماسک بزنید زودم برگردید

خجالت میکشم با ماسک بشینم 

همین الان یهویی نرید😀

تو از خدا برایم خیر بخواه  شاید بخاطر تو خدا نه نگوید  من هم قابل باشم به یادت هستم  سپاس از اینکه دعایم کردی❤ میدونی سختی واقعی چیه؟؟؟ اینکه والدینت آرزوهات رو نابود کنن و خودشون رو مالک تو بدونن، بال پرواز ندن و تو محکوم به زنده موندن باشی.  در برابر انسان بی‌گناهی که بدنیا می‍‌‌ارید یکم احساس مسئولیت کنید.  وگرنه حیوانات اهلی و وحشی نیز تولید مثل را آموخته‌اند. 
2738

عزیزم اصلا سلامتی خودتون فدای خوشامد بقیه نکنین. گیرم که بدشونم بیاد فراموش میکنن چون حق با شماست . تو لحظه اول ناراحت بشن بعدا میفهمن که شما عاقل بودین که نرفتین

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤

طایفه شوهرم با ۴۰۰ نفر رفتن جشن نامزدی .داخل خونه .

بعدش امشبم باز تاالار و عروسی دعوتن با بیش از ۴۰۰ نفر در االار و خونه وشام‌و ....

منم دعوت کردن .‌منه ترسو نرفتم و نمیرم‌.

هیچیشونم‌نشده .‌لااقل از بین این ۴۰۰ نفر یکی هم‌مبتلا نشد آ  

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

بخاطر چارساعت ژست گرفتن جلو دوربینو شیلنگ تخته انداختن یه عده رو درگیر میکنن آخرشم میگن میخواستین نیاین

سلامتیتون از همه چی مهمتره هرکی ناراحت میشه بجهنم

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
خجالت میکشم با ماسک بشینم 

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

تو از خدا برایم خیر بخواه  شاید بخاطر تو خدا نه نگوید  من هم قابل باشم به یادت هستم  سپاس از اینکه دعایم کردی❤ میدونی سختی واقعی چیه؟؟؟ اینکه والدینت آرزوهات رو نابود کنن و خودشون رو مالک تو بدونن، بال پرواز ندن و تو محکوم به زنده موندن باشی.  در برابر انسان بی‌گناهی که بدنیا می‍‌‌ارید یکم احساس مسئولیت کنید.  وگرنه حیوانات اهلی و وحشی نیز تولید مثل را آموخته‌اند. 
واقعا خوب دارن خودشونو نشون ميدن بالخره سال گاو ديگه🥲

🤣🤣🤣🤣اخه الان کی جشن عقد میگیره مردم تو یه شب عروسیش موندن بخدا فقط بخاطر پوله میگن ما رفتیم برای بقیه اوناهم باید بیان

2706