2733
2739
عنوان

هوووف!

| مشاهده متن کامل بحث + 126 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادمايي مث تو بايد اينجوري باشن دستت نشكست اسم خدارو گرفتى اينجوري ناشكري يادش كردي سرنماز واسه حاجتت ...

اگ دوسم داش بی منت و اینکه خودم برم سمتش کمک میکرد چر ما همش باس حرکت کنیم هننن؟😹💔💔💔🙂

2731
ول کن بابا  همین ک هنو ب وجودش اعتقاد دارم جا شکرش باقیه... ول انگا فقط داره نگا میکنه منو

وقتي بخدا اعتقاد داري يه قدم سمتش نميري چ توقع اى داري کافيه بري نماز بخوني روزي فقط ي صفحه قرانو بخونى ببين چى ميشه 

2740
اگ دوسم داش بی منت و اینکه خودم برم سمتش کمک میکرد چر ما همش باس حرکت کنیم هننن؟😹💔💔💔🙂

تو فق يه قدم واسش بردار يه قدم خدا ده قدم واست برميداره خدا ميگه تنها نيستين يادم كنين تا يادتون كنم تو امتحان کن ضررى نداره نتيجشو ببين

تو فق يه قدم واسش بردار يه قدم خدا ده قدم واست برميداره خدا ميگه تنها نيستين يادم كنين تا يادتون كنم ...

م اونقد لشم تو تختم ک حال ندارم همین الا برم ی لیوان آب واس خودم بیارم 

خدایی که خداس میگین قدرت همه چی داره خودش بیاد ی امید و صنمی بدع 

م اونقد لشم تو تختم ک حال ندارم همین الا برم ی لیوان آب واس خودم بیارم  خدایی که خداس میگین قد ...

باشه قبول فق اينو بخون طولاني نيس فق همينو بخون روزي هر چن تا دوس داشتى همونجا ک دراز کشيدي بخون هر روز بخاطر اين ايه مشكلت ان شاءالله حل ميشه.... لاحول ولاقوة الابالله العلي العظيم  ...معجزه ميكنه فق ايمان داشته باش