2733
2734
عنوان

حلقه ازدواج م گم شده

308 بازدید | 21 پست

سلام خانم های گل من یک سال هست حلقه ی ازدواجم گم شده 

وپدرم دوباره برام خریده واین موضوع رو تاحالا به همسرم نگفتم چون می دونم دست خودشه ماالان تو عقدیم و حلقم پارسال بهمن گم شد واز حرفای مادرش فهمیدم دستت اوناست راه کار بدید چی کار کنم 😞. چه طوری پس بگیرم😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

متوجه نشدم به جان خودم 

بابات واست خریده 

یتی اوانا مثلا ظاهرا 🤣 نمیدونن 

هدفشون چیه اخه 

از هریت تابمن کسی که برده ها رو فراری میداد پرسیدنسخت‌ترین مرحله کار شما برای نجات بردگان چی بود؟  گفت:قانع کردن یک برده به اینکه تو برده نیستی ........ مشکل اینجاست که ما خودمونم ارزش خودمونو نمیدونیم 😞               به امید روزی که صلح در سرارسر جهان برقرار بشه و همه با عقاید و افکار متفاوت کنار هم خوشحال و بدون تفرقه زندگی کنیم 🙃.                  بزرگترین آرزوم تساوی حقوق زن و مرده و اینکه خانوما ارزش خودشونو بدونن  هستش  🤗🤗🤗       

اصلا چرا باید بابات برات حلقه بگیره؟ چرا حلقت دست اوناست؟

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2738

حلقه گم شد فدای سرت

چرا بابات خرید؟

اون که بابات خریده دیگه دستت نکن

به همسرت بگو گم کردم هروقت تونستی برام بخر

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

چ خانواده عجیبییییی🤯 آخه چرا حلقه ازدواجتو بهت ندادن؟؟؟؟

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

😑😑یعنی چی؟

چرا برداشتنش؟؟؟؟!!

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
حلقه گم شد فدای سرت چرا بابات خرید؟ اون که بابات خریده دیگه دستت نکن به همسرت بگو گم کردم هروقت ت ...

اره  اونو باید نگه داره

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم

فیلم هندیه 😂😣

نفهمیدم خدایی👐😣😂

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚

اگه واقعا برداشتن این به ذهنم اومد ک بفروشنش برات

یه مدل دیگه بگیرین کادو عروسی بدن بهت بعد بزنن تو سرت ک چرا گم کردی😂😂

حلقه ای ک بابات برات خریده رو دستت نکن بگو گم کردم برو بخر بعدشم چرا به همسرت نگی هاااااا

از الان پروش نکن لطفاااا گم کردی ک کردی فدا سرتتتتتت

2706