2733
2739
عنوان

وزن گیری نوزاد نارس

2155 بازدید | 8 پست

سلام. مامانایی که نوزاد نارس داشتین و دارین لطفا تجربیاتتون رو بگین. من دوقلوهام ۲۹ هفته به دنیا اومدن دخترم ۱۳۰۰ پسرم ۱۲۰۰ الان نزدیک ۴ ماهشونه وزنشون خوب جلو نمیره. تازه شدن ۴ کیلو. شیر خشک pdfآپتامیل میدم. قطره آهن و اسید فولیک و آد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر منم نارس بدنیا اومد ۳۳ هفته، بهش شیرخشک نان دادم قطره اهن و مولتی ویتامین و چنتا داروی تقویتی دکترش براش تجویز کرده بود سر وقت بهش میدادم ماشالا خیلی زود پیشرفت کرد چون واقعا از دل و جون بهش میرسیدم، بچهای نارس احتیاج ب مراقبت خیلی زیاد دارن تا ضعیف نشن

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
پسر منم نارس بدنیا اومد ۳۳ هفته، بهش شیرخشک نان دادم قطره اهن و مولتی ویتامین و چنتا داروی تقویتی دک ...

واقعا شب و روزم شده رسیدگی به اینا دکترشونم میگه وزنشون خوبه ولی خودم راضی نیستم. احساس میکنم خیلی دیر جلو میرن. همشم دل درد دارن و کولیک میشن. خیلی گریه میکنن

واقعا شب و روزم شده رسیدگی به اینا دکترشونم میگه وزنشون خوبه ولی خودم راضی نیستم. احساس میکنم خیلی د ...

اره واقعا درکت میکنم خیلی سخته، اگه دکترشون میگه وزنشون خوبه و مشکلی ندارن پس نگران نباش، ایشالا زود بزرگ میشن🤩

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2738