2752
2734
عنوان

سالاد ذرت با این مواد خوب میشه؟

225 بازدید | 13 پست

کنسرو ذرت۱٫۵ پیمانه

ماست پرچرب½ پیمانه

سس مایونز۱ قاشق غذاخوری

آب لیمو ترش۲ قاشق غذاخوری

عسل۱ قاشق چایخوری

شوید خشک۲ قاشق غذاخوری

خیار۲ عدد متوسط

گوجه فرنگی۲ عدد متوسط

نمک و فلفل سیاهبه مقدار کافی

خانومایی که بلدین، خوب میشه با این مواد؟؟ اگه جور دیگه بلدین بگید لطفا🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شما چجوری درست میکنین؟

ذرت رو بریز تو سالاد ماکارونی با کالباس یا مرغ

یا به حای ماکارونی سیب زمینی ابپز بزن با بقیه مواد سالاد ماکارونی

من یه سالاپ رژیمی واسه خودم میپزم ترکیب لوبیا چشم بلبلی پخته ذرت گوجه نگینی و پیاز بنفش با شوید و ابلیمو!اینم خوبه ولی به خوشمزگی دوتای بالا نیست

عزیزم سالاد ماکارونی درست کن

1 بسته ماکارونی فرمی
0.5 کیلو کالباس
0.5 لیوان نخود فرنگی
0.5 لیوان ذرت
0.5 لیوان خیار شور
1 عدد لیمو ترش
نمک و فلفل : به مقدار لازم
طرز تهیه

ماکارونی های فرمی رو طبق دستوری که پشت بسته نوشته باید بپزیم و آبکش کنیم ( البته بهتره زمان بیشتری بمونه تا بهتر بپزه).

مقداری کمی نمک و روغن در آب در حال جوش بریزین و ماکارونی ها رو در اون بریزین تا به مدت حدود یه ربع بپزه. بهد اون رو آبکش میکینیم و میذاریم تا خنک بشه. کالبااس یا سینه مرغ پخته رو به شکل نگینی یا هر فرم دلخواهی خورد میکنیم و به همراه نخود فرنگی و ذرت و خیار شوری که خرد کردیم به پاسته ها اضافه میکنیم و مخلوط میکنیم.

سس سالاد ماکارونی

راحتترین حالتش اینه که از سس مایونز استفاده کنین و با آب لیمو ترش مخلوطش کنین. ولی برای این سالاد از سس فرانسوی هم استفاده میشه که من خیلی دوست دارم. اگر هم خودتون میخواین سسش رو درست کنین

میتونی به جای کالباس از مرغ آبپز و یا سرخ شده استفاده کنی.