2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم خوشکل من دمنوش رو استفاده می کنم واسه بالاتنه شما می خوای فقط وقتیه که استفاده می کنی چون هورمون های زنانه رو بالا می بره تو پریودی نباید استفاده بشه هفت روز قطع کردم سینه هام مثل قبل شد ولی فقط یک ماهه استفاده می کنم شاید تو دراز مدت برات تاثیر بزاره

2731
خانم خوشکل من دمنوش رو استفاده می کنم واسه بالاتنه شما می خوای فقط وقتیه که استفاده می کنی چون هورمو ...

یعنی بعد از 1ماه قطع کنی باز لاغر میشی؟

نمیشه همش دائمی دمنوش رو خورد 

یعنی چی موها رو میبره؟موهای زائد؟؟ خب ببخشید س شما بزرگ شده؟روزی چندبار میخوردین

روی موی بدن من تاثیرش عالی بود یه ماهه اپلاسیون کردم انقدر موهام نازک اومده دیده نمیشه یه سریشم نیومده نصف شده یعنی

2740
روی موی بدن من تاثیرش عالی بود یه ماهه اپلاسیون کردم انقدر موهام نازک اومده دیده نمیشه یه سریشم نیوم ...

اگه روی موهای صورت هم اینطور باشه خوبه

از صورت بدن چاق شدین یا فقط س؟؟

یعنی بعد از 1ماه قطع کنی باز لاغر میشی؟ نمیشه همش دائمی دمنوش رو خورد 

اصلا اگر چاق بشی قبلش بله قطع کنی به حالت قبل بر می گردی 

سطح هورمون زنانه رو بالا نی بره سینه هام یه حالت پف شده داشت تا چاق شدن وقتی سطح هورمون عادی بشه باز تاثیرش میره

اگه روی موهای صورت هم اینطور باشه خوبه از صورت بدن چاق شدین یا فقط س؟؟

نمی دونم واسه صورت چون صورتم رو اصلاح نمی کنم کلا 

ولا من وزنم مناسبه خیلی تغییر حس نکردم سخت چاق میشم ولی سینه رو حس می کنم تغییر می کنه

2706