2752
2734
عنوان

حال روحیم بده

232 بازدید | 32 پست

نمیدونم چرا  همش انرژی منفی ام ، فکرای بد به سرم میاد با اینکه دغدغه خاصی ندارم ولی نمیتونم اونجوری که خوبه  زندگی کنم و ضعیفم، و میترسم این موضوع رو با کسی در میون بذارم 

منم مثل توعم خداروشکرخیلی زندگیم خوبه وهیچ مشکلی هم ندارم اماهمش فکرای منفی میادتوسرم... ب نظرم ماتنهایه چیزکم داریم اونم وجودخداتوزندگیمونه مابایدبرای این زندگی ازخداسپاسگذارباشیم ومیتونیم بارازونیازوتوکل ب اون حال روحیمون روخوب کنیم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم همینطور از رو فشار همش برنامه فال حافظ نصب میکنم امشب فال بد برام اومد تقصیر خودمه انقدر انرژی م ...

واقعاااا ب فال حافظ اعتقادداری؟!! //بیخیال باباااا انقدرخرافه پرست نباش الان توی این دوره زمونه بعیده این تفکزات فقط خداونده ک سرنوشت انسان رومیدونه ولااااغیر

چقدرمادیونه ایم الکی الکی حال خودمونوبدمیکنیم همیشه یکی ازدوستام بهم میگ خب ب جای فکرمنفی مثبت فک کن

مغزمون ب این چیزا عادت کرده ب چیزای مثبت فک میکنم تا ۲ دقیقه حالم خوب میشه بعدش یهو ی چیز دیگه در میاد😐

واقعاااا ب فال حافظ اعتقادداری؟!! //بیخیال باباااا انقدرخرافه پرست نباش الان توی این دوره زمونه بعید ...

حالم بد بود رفتم گرفتم بدتر شد/:نوشته بود با این دنیا کاری نداری😐صدقه بدم یعنی؟

2706