2733
2739
عنوان

سونوی قلب

77 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من ۷هفته و ۷ روزم میشه فردا  در واقع یعنی ۸ هفته

بنظرتون فردا برم سونوی قلب یا زوده؟

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دو روز دیگه موعدمه دعا کنید پریود نشم

ان شاالله که باردار باشی 

من خیلی انتظار کشیدم دلم نمیخواد دیگه هیچکس مثل من انتظار بکشه

بعد یه عالمه انتظار تازه فهمیدم دارم مامان میشم.              ان شاالله هیچکس اینقدر انتظار نکشه و زود مامان بشین همه تون
2740
به نظرم 9 هفته بری بهتره 8 هفته هم مشکوکه و ممکنه تشکیل نشده باشه اونوقت استرس زیادی بهت وارد میشه

نظر خودمم همینه اما دکترم میگه برو البته من با iui باردار شدم و میدونم لقاحم دیر نبوده مگر اینکه بچم خیلیی ریلکس باشه

اره برو انشالله که قلبش هزاران سال بتپه 💜

ممنونم عزیزم مهربون

نظر خودمم همینه اما دکترم میگه برو البته من با iui باردار شدم و میدونم لقاحم دیر نبوده مگر اینکه بچم ...

حالا یه هفته دیرتر بفهمی که اشکالی نداره

سعی کن توی بارداری خیلی به بعضی از حرف های دکترا گوش ندی اونا استرس خیلی به آدم وارد می کنند.

سعی ریلکس تر باشی و به خدا توکل کن.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
حالا یه هفته دیرتر بفهمی که اشکالی نداره سعی کن توی بارداری خیلی به بعضی از حرف های دکترا گوش ندی ا ...

ممنونم لطفا برام دعا کنین