2737
2734
دوتای گلم سلام.من هفته ی اینده باید برای اندازه ی فولیکول هام برم سونو واژینال بیمارستان مهر پیش دکتر الماسیان و نتیجه اش رو ببرم مطب دکتر اقصی.برای ivf اقدام کردم.شما اطلاع دارید ساعت کار سونو گرافی بیمارستان مهر صبح است یا بعد از ظهر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا رب کمکم کن .....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام من هفته 19 می خوام برای سونوگرافی و تشخیص جنسیت برم سونوی الماسیان ، ممکنه تو تشخیص جنسیت اشتباه کنه آخه ما هفته بعدش میخوایم برای خرید سیسمونی بریم سفر، سونوی سه بعدی بهنیا برم جنسیتش دقیقتر معلوم نمیشه؟ موندم کجا برم بعضی ها میگن الماسیان تو تشخیص ناهنجاریها دقیق نیست و خوش برخورده ، لطفآ کمک کنید
سلام من هفته 19 می خوام برای سونوگرافی و تشخیص جنسیت برم سونوی الماسیان ، ممکنه تو تشخیص جنسیت اشتباه کنه آخه ما هفته بعدش میخوایم برای خرید سیسمونی بریم سفر، سونوی سه بعدی بهنیا برم جنسیتش دقیقتر معلوم نمیشه؟ موندم کجا برم بعضی ها میگن الماسیان تو تشخیص ناهنجاریها دقیق نیست و خوش برخورده ، لطفآ کمک کنید
2738