2733
2734

دوتا سوال دارم از شما امکان اینکه چتهایی که تو تلگرام انجام میشه از طریقی برگرده ؟

و سوال دومم بهترین کار تو شرایط من از نظر شما چیه ؟؟؟

الان داستان میگم قبلا شوهر من با یه خانمی یه ماجرایی داشت (تو پست بعد توضیح میدم )

الان پیام اون خانم رو بعد سال ها تو تلگرام شوهرم که هک کردم دیدم 

و گفتم تو با اون هنوز در ارتباطی 

دست رو قرآن گذاشت برای اولین بار به جان پسرم و مادرش قسم خورد گفت نیستم ورابطع ای نداشتیم و نداریم ولی ....

من که هک کردم چندتا پیام که که پاک نشده بود دیدم و پروفایل همون آدم رو دیدم 

بعد وقتی من به شوهرم گفتم با اون درارتباطی اون خانم عکسشو ازپروفایلش برداشت 

شوهرم پیامهاشونو پاک کرد 

وکلا تلگرامشو پاک کرده بود 

شماره ای که سیو کرده بود پاک کرد 

من سرکار بود زنگ زدم و گفتم خیلی کثیفی چندساله باهاش در ارتباطی ؟؟؟؟؟

وقتی اومد همه ی اون ها پاک شده بود حتی پروفایل شخص!!!!!

ولی تماسی که همون ساعت !که بهش گفتم مونده گفتم اینم مدرک تو زنگ زدی قبول نمیکنه 

اینم بگم بهش با شماره همسرم چندبار زنگ زدم جواب نداد یا جواب میداد ولی حرف نمیزد!

تا آخر شب بیخیال شدم ولی با یه شماره دیگه زنگ زدم بازهم حرف نزد به شوهرم گفتم بگو الو گفت بله

✍♍

حق با توعه 😕😕😕چرا باید همون لحظه طرف عکسشو برداره 

حرفام تندع... اینجا تبادل نظرع.. و یاد بگیریم هر کس نظری دارع.. پس نظرع.. خودمون روبه دیگران تحمیل نکنیم.. دوست عزیز من روک حرف میزنم از ترحم کردن و دلسوزی الکی برای دیگران متنفرم.   انقد بیحوصلم. که حرفه بعدیتم درستع دوستع عزیز.. حرفام ناراحتت میکنه ریپ نزن روم...  همون جوری که تو حرفای منو قبول نداری منم حرفای تو رو قبول ندارم پس جای مجادله نیست... من یه ملت باهام دشمنن سره اینکه روک حرف میزنم...... روم ریپ بزنی برگاتو میریزم حتی شما دوست عزیز.... اعتقادات هر کس شخصیه.. اعتقادات شیرین خودتون رو نکنین تو حلق دیگران   با من بحث نکن... خیلیا خاستن بحث کنن اما شستمشون.... من حتی اگه بابام باهام اختلاف نظر داشته باشه میزارمش کنار... گفتم که در جریان باشین...من عین خودت حرف میزنم.. پس اگر از حرفم نارحت شدی بدون حرفه خودت غلطه..... بی ادب نیستم.. ولی حرفای من بستگی به رفتار شما داره.. این شاخ پنداری نیست.. شاخ ماله گاوع.. این رفتار پنداریست... و حرفآخر... قبل از گرفتن قیافع.. از داشتنش مطمعن باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سه سوت بهش گفته

اونم شستش خبردارشده که اینجوری پیاما و عکس پروف پاک شده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

از رقتاراشون معلومه ک باهمن بچه داری؟ برو ایرانسل من رو بریز رو گوشی شوهرت لیست تماساش تو سه روز اخیرو برات میاره و پیام هاشو 

دوتا پیشی ناز دارم که اسمشون پت و مت پروفایل عکس پت 😍😍 کپی همن مربی رقصم عاشق همسرمو زندگیم ❤
از رقتاراشون معلومه ک باهمن بچه داری؟ برو ایرانسل من رو بریز رو گوشی شوهرت لیست تماساش تو سه روز اخی ...

ینی تو گوشی خودتم میتونی بریزی فقط شماره اونو بزن

دوتا پیشی ناز دارم که اسمشون پت و مت پروفایل عکس پت 😍😍 کپی همن مربی رقصم عاشق همسرمو زندگیم ❤
2706