2737
2734
عنوان

بلدید از اینشات lnshot استفاده کنید؟

125 بازدید | 9 پست

سلام 

میخوام یه کلیپ بسازم و باید رو هر عکس یه صوت ضبط شده بذارم  ولی آخر بعضی از صوتها پخش نمیشه با اینکه زمان برا پخشش هم بهش دادم ، میتونید بگید چکار کنم؟

بلع کار میکنم

اخرین نسخشو دان کنید!!!

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اول عکسهای رو مرتب بزار بعد رو قسمت ضبط صدا برو عکسها که رد میشن صحبت کن تا پایان تصاویر ضمنا اگر صحبت‌ها بیشتر بود تایمر رد شدن عکسها رو بیشتر کن که دیر تر رد شن میتونی توضیحات کامل بگی

2728
عزیزم اول عکسهای رو مرتب بزار بعد رو قسمت ضبط صدا برو عکسها که رد میشن صحبت کن تا پایان تصاویر ضمنا ...

همونجا ضبط نمیکنم از قبل ضبط کردم روی تصویر منطبق میکنم و زمان‌کافی هم بهش میدم ولی آخر صوتها پخش نمیشه

2738