2733
2739

دو تا دختر 6 ساله دارم که تابستون 6 سالشون میشه کلا از حشرات مثل مگس، مورچه، پروانه و .... میترسن به حدی که جیغ می کشن و مدام گریه میکنن ولی از حیوانات دیگه مثل سگ و گوسفند و پرنده و... هیچ ترسی ندارن حتی بغلشون میکنن حسابی درمونده شدم با اینکه زیاد طبیعتگردی میریم اما بازم واسه شون عادی نشده امروز سیزده رفتیم باغ خانوادگی از بس جیغ زدن و گریه کردن مجبور شدم برشون گردونم خونه مامانم اصلا به خاطرشون تابستونا که حشرات زیاد میشن نمیتونم تو هیچ جمعی برم میترسم تو سرشون بمونه و در آینده مشکل ساز بشه براشون به نظرتون چیکار کنم از سرشون بیفته؟؟   

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم اولا ببین خودت یا اطرافیان می ترسن ازشون؟ خودت واکنشت با دیدن حشرات چی هست؟آیا جیغ می کشی؟

براشون راحت توضیح بده که حشرات کاری به کار ما ندارن و عکس های پروانه های زیبا رو نشون بده 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

براشون کارتون های حشرات بذار ...قصه هایی در مورد حشرات براشون بگو و آروم آروم اول تو باغچه با حشرات براشون صحبت و توضیح بده ...خیلی از بچه ها ترس های خاص دارن مثلا پسر خواهر شوهر من از بادکنک میترسه به شدت الان ۹ سالشه 

2740