2737
2734
عنوان

سنبل من😍😍😍عکس

278 بازدید | 7 پست

البته الان خشک شد پنج روز طول نکشید خشک شد. ولی تو نت خوندم ک پیازش میمونه کسی میدونه چجوری نگهداری کنم؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار تو کیسه ی مشکی بزارش جای تاریک البته خاکش خشک باشه ان شاالله سال دیگه اول اسفند آب بهش بده سبز میشه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2731
سلام. خوبی؟

سلام قربونت تو خوبی؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
فدات از گلات جه خبر؟ من از شمال که برگشتم آگلونما ببریم شته زده بودحسابی. پاکش کردم اسپری شته بهش ...

گلام هستن دیگه فک کنم منم ادنیوممو از دست بدم 😶😑😟😤😤

2738