2733
2734
عنوان

آبرسان کامان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 20 پست
آخه آلووراش بیشتر برای ترمیم کردن هست منم اونو دارم مواقعی که صورتمو وکس میکنم مثل ماسک میزنم رو صور ...

مطمعنی؟ اینو بخرم پس؟ 

پوست شما خشکه یا چرب؟ 

من صورتم معمولیه دستم خشک

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمعنی؟ اینو بخرم پس؟  پوست شما خشکه یا چرب؟  من صورتم معمولیه دستم خشک

من پوست دست و صورتم معمولیه ولی کلا این آلواورا برای تابستون باید استفاده بشه برای دستت همین آووکادوشو بگیر اگر کرم دست و صورت اسنوناس زیتونش گیرت بیاد که عالیه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
من پوست دست و صورتم معمولیه ولی کلا این آلواورا برای تابستون باید استفاده بشه برای دستت همین آووکادو ...

ممنونم عشقم 😍💛

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2731
ممنونم عشقم 😍💛

خواهش میکنم😘

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)

سلام دوستان خواستم تجربه خرید خودم رو از سایت ارزان بهداشت بگم بهتون واقعا تو محصولاتی که موجود می کنه قیمت زیر اون تو هیچ جا پیدا نکردم نه اینترنت نه مغازه

لینک محصولات کامانش رو میذارم اگر خواستید سر بزنید

https://www.arzanbehdasht.ir/product-category/berands/comeon/