2733
2739

سلام

خانوما من يه سوْال دارم پسر من خيلي شلوغه خيلي

عمه اش ازمن ٤ سال بزرگتره پسرم وقتي شلوغي ميكنه همش جيغ ميكشه طاها يه سيلي ميزنم بهتااا

بيشعور ،،، من دو سه بار ج ندادم كه چه حقي داري به پسرم اينجور برخورد ميكني

بنظرتون من چه واكنشي داشته باشم 

عاديه؟'

غير عاديه من چجور جوابي بدم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرفشون خوب نیست حتی به شوخی 

ولی سعی کن یه طوری کنترلش کنی اگه میدونی جایی خیلی اذیت میکنه و سبب ناراحتی دیگران میشه نرین یه مدت

گل رس بهداشتی براش بگیر  و خمیر بازی خونگی درست کن تا سرش گرم شه

براش کیسه بوکس بگیر انرژیش تخلیه شه

اگه هم برات مقدوره بفرست کلاس ورزش 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2738
نميرم خونه اونا ميريم خونه مادر شوهرم اونام ميان و اين برخوردا ميشه

به مادرشوهرت بگو جدا جدا دعوتتون کنه...بگو بچه س دیگه میخاد بازی کنه ...بزرگترا بی حوصله ن ...باهم دعوتتون نکنه

من خوابیدم برادرزاده هام میان بالا سرم دوقلو هستن گوشیمو دوتایی بر میدارن فرار میکنن😂😂 هندزفریمو برمیدارن میخوان بزنن به گوشی

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن

خب نرو

بچه داداش عزیزه نازنینه من همونطور ک با بچه خودم برخورد میکنم با بچه داداشمم شاید برخورد کنم

ناراحت اگه هستی باید بگی جدا دعوتت کنن.من خونه مامان خودم نمیرم تا یهو چیزی نگم ک زن داداشم‌ناراحت بشه.شما ک خونه‌مادرشوهر میری و از خداتم باشه بهانه کنی😑

حرفشون خوب نیست حتی به شوخی  ولی سعی کن یه طوری کنترلش کنی اگه میدونی جایی خیلی اذیت میکنه و س ...

به هيچ كدوم از اين بازيا اهميت نميده فقط دوست داره خراب كنه بزنه بكوبه بريزه

من پسرم فضول نیست اما همش میخاد آویزون بچه های عمه ش باشه...بلدنیست بازی کنه ..اینطوری جلب توجه میکنه...عمه ش سر سفره افطار گفت دیگه شما دیرتر بیاین تا بچه های من افطار کنن ( خونه مادرشوهرم اونم به اصرار مادرشوهرم اومده بودیم افطار) ...منم دست پسرم گرفتم و گفتم ما بااصرار مامان و به احترام ایشون اومدیم...وگرنه نمی اومدیم ..میخاستم با بچه پاشم برم که خودش مانع شد نذاشت برم...ولی به شوهرم گفتم اونم گفت اگر از این به بعد دعوتت کرد مامانم بگو جدا جدا دعوت کنید..

2706