2733
2734
عنوان

دوستان یک سوال دارم

76 بازدید | 5 پست

یک پسری تو داروخانه کار میکنه کنار مطب دکتری که از بچگی میرفتم پیشش از وقتی مجرد بود هی شمارمو میخواست و میگفت جمعه بیا سر قرار چون فقط جمعه بیکار هستم ولی من کلا اهل دوست پسر نبودم . همش فکر میکردم ممکنه خطری پیش بیاد حتی اگه تو پارک هم قرار بذارم بلایی سرم میاد خلاصه گذشت بیخیال شد زن گرفت حالا میگه بیا سر قرار میخوام بشی همسر دومم با خودم ببرمت شهر دیگه .. 

اما من خودم یک دخترم دلم نمیخواد دل همسرش بشکنه این نامردی از طرفی دلم بچه میخواد تو زندگیم این شخص تنها فردی که بهم علاقه نشون داد البته نمیدونم علاقه ش راسته یا نه ؟؟ 

شما میگید چیکار کنم 

هر وقت هم باهام چت میکنه پیامهاشو پاک میکنه وقتی میبینه مقاومت میکنم و پا نمیذارم در زندگی متاهلیش

تعداد رای : 7
نظرسنجی
توجه نکنم.ممکنه خطری باشه و دنبال هدف دیگه باشه
6
85%
به دیدنش برم و ببینم حقیقت چیه !
0
0%
ازدواج کنم؟
1
14%
بی توجهی کنم به همسر اولش ؟
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقدر جواب همچین مسئله ای آسونه که تو نظرسنجیت شرکت نمی کنم

شما عقلت بهت چی می گه؟

اون موقع که مجرد بودی نخواستی حالا داری می سنجی زندگی یه زن دیگه رو خراب کنی یا نه؟؟؟؟!

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2731

چندسالته؟

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸