2737
2739
عنوان

دوستان یک سوال دارم

87 بازدید | 19 پست

یک پسری تو داروخانه کار میکنه کنار مطب دکتری که از بچگی میرفتم پیشش از وقتی مجرد بود هی شمارمو میخواست و میگفت جمعه بیا سر قرار چون فقط جمعه بیکار هستم ولی من کلا اهل دوست پسر نبودم . همش فکر میکردم ممکنه خطری پیش بیاد حتی اگه تو پارک هم قرار بذارم بلایی سرم میاد خلاصه گذشت بیخیال شد زن گرفت حالا میگه بیا سر قرار میخوام بشی همسر دومم با خودم ببرمت شهر دیگه .. 

اما من خودم یک دخترم دلم نمیخواد دل همسرش بشکنه این نامردی از طرفی دلم بچه میخواد تو زندگیم این شخص تنها فردی که بهم علاقه نشون داد البته نمیدونم علاقه ش راسته یا نه ؟؟ 

شما میگید چیکار کنم 

هر وقت هم باهام چت میکنه پیامهاشو پاک میکنه وقتی میبینه مقاومت میکنم و پا نمیذارم در زندگی متاهلیش

😐😐😐😐

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینم سواله؟؟؟؟؟؟

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

افرین خوب کاری میکنید کسی ک بخاطر شما ب همسرش خیانت میکنه بخاطر کس دیگه ای هم ب شما خیانت میکنه اینحور ادما ی مشت ذات خراب دیوثن ک فقط با همسر گرفتن زندگی زنشو نو خراب میکنن تو دام این بی ناموسا نیوفتید لطفا 

2738
اینم سواله؟؟؟؟؟؟

دیگه نمیدونستم از کجا بپرسم هیچکی تو خانواده محل نمیذاره بهم کلا تو اینترنت دوست مجازی دارم تو اینترنت حرف میزنم همین تو دنیای واقعی نه خانواده پدری نه خانواده مادری هیچ کدوم نه راهم میدن نه محل میذارن بهم

دیگه نمیدونستم از کجا بپرسم هیچکی تو خانواده محل نمیذاره بهم کلا تو اینترنت دوست مجازی دارم تو اینتر ...

پسرره رو بلاک کن تو ارزشت بیشتره دختر خوب.اینکار فقط پشیمونی داره

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
واقعا عقل ندارم اگه بخوام صادق باشم ندارم این یک قلمو

⁦🤦🏻‍♀️⁩ . بلاکش کن و تهدیدش کن پیام بده شات میگیری به زنش میفرستی زندگیش خراب میکنی به خونوادت میگی و شکایتش می‌کنی پیش پلیس. اینطوری گورش گم می‌کنه می‌ره انشاالله توهم یکی پیدا میکنی که عاشقانه بخواد تو رو

2706