2733
2734
عنوان

دوستان یک سوال دارم

97 بازدید | 16 پست

یک پسری تو داروخانه کار میکنه کنار مطب دکتری که از بچگی میرفتم پیشش از وقتی مجرد بود هی شمارمو میخواست و میگفت جمعه بیا سر قرار چون فقط جمعه بیکار هستم ولی من کلا اهل دوست پسر نبودم . همش فکر میکردم ممکنه خطری پیش بیاد حتی اگه تو پارک هم قرار بذارم بلایی سرم میاد خلاصه گذشت بیخیال شد زن گرفت حالا میگه بیا سر قرار میخوام بشی همسر دومم با خودم ببرمت شهر دیگه .. 

اما من خودم یک دخترم دلم نمیخواد دل همسرش بشکنه این نامردی از طرفی دلم بچه میخواد تو زندگیم این شخص تنها فردی که بهم علاقه نشون داد البته نمیدونم علاقه ش راسته یا نه ؟؟ 

شما میگید چیکار کنم 

هر وقت هم باهام چت میکنه پیامهاشو پاک میکنه وقتی میبینه مقاومت میکنم و پا نمیذارم در زندگی متاهلیش 

😐😐😐😐

اون کسی ک نظرش بر خلاف نظر شماس دشمنت نی ی انسان دیگس تو این کره خاکی:)خیلی دوس دارم ب اونایی ک میان ب ادما میگن تو هنوز بچه ای و ممکنه این مسئله رو درک نمیکنی بگم سن آدما فق و فق ی عدده ممکنه ی بچه ۱۵ساله فکرش اندازه ی ادم ۳۰ساله کار کنه:))))) اگه قرار باشه همه نظراتشون یکسان باشه اصلا دنیا قشنگ نبود باید حتما زشتی باشع ک زیبایی قشنگ بنظر بیاد✨     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبول نکن از هر زوایه ایی میبینم ب نظرم قبول نکنی بهتره .. این نظر من بود همه چی بر میگرده ب خودت قشنگم ..

شاید منکر چیزی باشم اما دلیل ندارد آن را به لجن بکشم و یا حق اعتماد به آن را از دیگران سلب کنم ..٫٫خودتان را برای دیگران آرام آرام ورق بزنید چون اگر تمام شوید به سراغ دیگری میروند٫٫تا وقتی مثل یک چکش رفتار میکنید همه را به شکل میخ می‌بینید ..امام علی علیه‌السلام 🤍حالا که تا اینجا اومدی میشه ی صلوات بفرستی برا قبولیم ؟⁦✨😚⁩ریپ بزنید که منم براتون متقابلا بفرستم ✨💚
2738

کسی که آوار میشه روزندگی مردم رنگ خوشبختیو نمیبینه.آوار نشو.خودت یک زنی حاضری شوهرت یه زن دیگه رو بیاره توزندگیت؟!

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2706