2737
2739

واسه یه عده اره ولی واسه بعضیادیدم که اون کج بودن دماغ نمک چهرشون بوده عمل کردن بدشدن.ولی یه عده هم بشون میادبستگی داره دیگه

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره صددرصد.من از وقتی عمل کردم خیلی تغییر کرذم جوری که توی مراسم پسرعموم هر کی که منو میدید میگفت این دختره کیه دیکه

بخوام از خودم بگم یکی که تا میاد خوشی کنه پس گردنی میخوره🙃بابابزرگای عزیزم.کی میشه بیام پیشتون و دوباره ببینمتون؟😔بزرگترین درسی که زندگی بهم داد این بود که هیچکی نمیتونه زندگیتو تغییر بده جز خودت!ای کاش میتونستم به گذشته برگردم و به خودم بگم فکر نکن یه مرد میتونه زندگیتو تغییر بده،پاشو زندگیتو بساز!💔هزاردفه مردم تا بتونم زندگی کنم ولی هردفه شکست خوردم.شاید مرگ واقعی بتونه بهم زندگی ببخشه🙂گاهی دلم میخواد بچه دار شم ولی همینکه یادم میفته خودم قربانی بی‌تجربگی پدر و مادرم شدم پشیمون میشم.دلم نمیخواد این حرفارو پشت سرشون بزنم ولی اینجا مینویسم که یادم بمونه تا وقتی شرایط درستی ندارم بچه دار نشم😔                                            
2731
اره صددرصد.من از وقتی عمل کردم خیلی تغییر کرذم جوری که توی مراسم پسرعموم هر کی که منو میدید میگفت ای ...

خخخخ چهرت همینجور مونده حالت چشمت و لبت بعد عمل عوض شده؟ 

...... 

وای اره

من بعد عملم مث عروسک شدم بینیم کوچیک بودا ولی چون خوش مدل نبود زیبایی چهره مو گرفته بود

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
2738

آره من چندنفرو دیدم اصلا قبل از عمل قیافشون جذاب نبود ...یکیشون ک بعد عمل هم چشمو ابروهاش جلوه بیشتر پیداکرد هم جذاب شد سفیدترم شد:/چشاش مهربونتر شد

همه بهش گفتن قبلا قیافت مغرور بود انگار خودتو میگرفتی ولی الان قیافت مهربونترشده

اره میتونه،مثلا دخترداییم بعد عمل بینی اصلا انگار یه شخص دیگه ای شده بود وچشماش جلوه بیشتری داشتن،از طرفی یکی از دوستام فقط قوز بینیشی برداشت وتو قیافش تغییر انچنانی پیدا نکرد،بستگی به خودتم داره که چطور عمل کنی بینیتو.

2706