2737
2739
عنوان

یکی از پسرای دانشگاهم....

396 بازدید | 21 پست

بعد 6 َسال بهش پیام دادم خطش هنوز دستش بود واقعا برای کار بهش احتیاج دارم از همون دانشگاه همیشه دنبال یادگیری بود منم میخواسم عین اون باشم ولی نتونسم هم خیلی دوست داشتیم داخل دانشگاه 4 سال تموم باهم بودیم ی مدت کات کردیم بهم سر شدیم اونم رفت بود دوست گرفته بود حالا باهمون ازدواج کرده من نمیدونسم ازدواج کرده. بعد 6 سال بهم گفت هرروقت تو من تونسی فراموش کتی منم میتونم گفتم ازدواج کردی گفت آره  باهمون دختره. خلاصه من گفتم برای کار بهت پیام دادم خیلی مخ کار میکنه میتونه برای کار بهن خیلی کمک کنه اما جدیدا داره پیام عاشقانه بهم میده بهش گفتم من وتو فقط برای کار باهم درارتباطیم اما تو کتش نمیره چکار کنم قید کار بزنم...؟ چی بگم که دس از گذشته ها برداره بهش صد بار گفتم من خودم عاشق ی نفر هستم تو هم زن داری این چرت و پرتا نگو چی بهش بگم که فقط بتونم کار ازش یاد بگیرم دعوام نکنید لطفا

...... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی میگه مثلا

دلم برای اون وقتامون خیلی تنگ شده هیچ برام تو نمیشه خیلی دوست دارم من درحقت بدی کردم میخوام هرجور شده جبران کنم هنوزم خیلی دوست دارم این مدت هرچی به شمارت زنگ زدم خاموش بودی... عاشقتم و... 

...... 
2740

برای کار مشاور زیاد هس ازش کمک بخوای بنظرم این آقا زیادی هوسبازه که با وجود زن ب شما پیام میده 

چرا بلاکش نمیکنی واقعا

اگه دوستت داشت الان ازدواج نکرده بود در ثانی اگ واقعا وفادار بود ب زنش خیانت نمیکرد بت پیام بده

ولش کن یه زندگی رو خراب نکن اون زن بیچاره چ‌گناهی کرده خودتو بذار جاش دوست داری سر خودت بیاد!؟

الکی آه و‌نفرین ننداز پشت خودت شما هرچییم باشی مطمئنم اون بازم زنش رو ترجیح میده

دیدم که میگم😐

عاشقم اهل همین کوچه بن بست کناری که تو از پنجره اش پای به قلب من دیوانه نهادی👩‍❤️‍👨💘

تقصیر شماس

ارتباطتو سریعا باهاش قطع کن تا زندگیشونو به هم نریختی

اگر عاشقت بود باید میومد خواستگاریت،خودتو گول نزن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
دلم برای اون وقتامون خیلی تنگ شده هیچ برام تو نمیشه خیلی دوست دارم من درحقت بدی کردم میخوام هرجور شد ...

اگه میخواستت ازدواج میکرد مگه بچه ای یه پسر اگه یه دختر را بخواد زمین را به آسمون میدوزه و از دستش نمیده

برای کار مشاور زیاد هس ازش کمک بخوای بنظرم این آقا زیادی هوسبازه که با وجود زن ب شما پیام میده  ...

میدونم من ا1لا هیچ احساسی بهش ندارم اصلا و ابدا خودم عاشق کس دیگه هستم اما میخواسم برای یادگرفتن کار 

...... 
2706