2737
2734

ولی  اگه دوست داشتید میتونید شامپوی سرتون رو با موادی که در سایت گفته شده و در اینترنت موجود میباشد( بستگی به نوع موی سر و خشک و چرب بودنشون داره ) قاطی کنید مثل عصاره تخم کتان.آلوئه ورا. آبلیمو. آب پیاز.آب سیب زمینی .نمک دریا ..... و خیلی موارد دیگه اضافه کنید تا شامپوتون متعادل بشه و آسیب  به موی سر نزنه و موهاتون رو تقویت کنه.این کار باعث میشه تا آسیب به مو نرسه و هم اینکه موی سر تقویت بشه و هم اینکه اثر اون مواد رو روی موهاتون ببینید. و یا اینکه با صابونهای گیاهی مناسب موی سر موهاتون رو بشورید و برای ریزش موهاتون از دکترهای پوست و مو کمک بگیرید .آزمایش بدید کمبودهای بدنتون رو جبران کنید با کمک قرصهای تجویز پزشک و یا خوراکیهای که به تقویت موی سر کمک میکنه.از ماسکهای موی سر مناسب استفاده کنید ولی حتما و حتما موهای سرتون رو بشورید حالا یکی هفته ای دوبار بستشه یکی هفته ای یکبار و یکی هم یه روز درمیون یا هرروز خلاصه اینکه موی سر رو نشورید رو  کنار بگذارید و این تجویزهای الکی رو به دوستان نگید.

من موهام چرب بود. بچگی یعنی موهای بلند و خیلی پر و مشکی و لخت داشتم. نوجوونی گواترم پرکار شد و ریزش ...

از کجا فهمیدید گواتر دارید 🥺من موهام خیلی پر بود الان ریخته خیلیاش ازمایشو ایناهم همه میگه همه چیم اوکیه . چی کار کردید خوب شد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاس خانم یه سوال دیگه بعد یه ماه میشه از شامپو معمولی استفاده کنم به جای ضد شوره یا باید حتما ضد شو ...

امیر حسین نتیجه گرفتی؟

در این محفل که طوفان غرور است..که را یک لحظه امکان سرور است؟!
2731
خانمایی که از سال ۹۳ شامپو نزدن بیان بگین موهاتون در چ وضعی هس؟؟؟؟ من البته از روش شیوانا استفاده کر ...

شیوانا نزن بدرد نمیخوره

از ازل تا به ابد قلبم به نامت تاج من💙👑💙...استقلالی بودنم تنها اتفاق قشنگ زندگیمهシ💙💙 

کسانی که مشکل ریزش موی ارثی دارن وضعیتشون بدتر از قبل میشه.من خودم چون خیلی مشکل ارثی دارم این روش خیلی خیلی وضعیت موهام رو بد کرد .  حداقل سه ماه تمام موهام رو فقط با آب شستم و وضعیت بوم  ( افتضاح) موهای سرم نازک شد و تقریبا از بین رفتن ریشه موهام.باز هم هرکی خودش میدونه شاید این روش به بعضیا بسازه اما در مورد کسانیکه ارثی مشکل دارن بدتر میشن. و من بالا هم گفتم به شامپوتون هر چیزی که فکر میکنید خوبه اضافه کنید و سرتون رو با اون بشورید.من الان خودم آب پیاز  و آبلیمو اضافه میکنم و خیلی راضی ام . موهام ضخیم تر شده و  اینکه سفیدیهای موهام به خاکستری تبدیل شده  و اینکه ریزش کم شده . البته بعد از 4 ماه استفاده مداوم .در ضمن حداقل یکربع میگذارم این شامپو روی سرم بمونه و بعد میشورم. ممنون از توجهاتتون

خب عزیزم با چربی موها چرا خودمونو اذیت کنیم یاس جان از شامپوهای گیاهی و بدون سولفات ک میزنی اصلا کف نمیکنن استفاده کنیم اگه مشکلمون درونی نباشه ب خودی خود با شاممو مناسب حل میشه اگه ارثی ریزش و کچلی هم داریم میتونیم از تونیک تقویتی استفاده کنیم 🥰اخه الان نسل تمیزی و اراستگیه انواع استایلا و تیپارو با موهای چرب و به هم چسبیده نمیشه زر فک کن با این وضع بری بیرون واقعا قرار نیس مث کارتون خابا زندگی کنیم ک البته کارتون خابای الانم هفته ای میرن حموم عمومی اونم با شامپو تو قرن ۲۱ خدایی چیزایی میشنوم شاخ میخام در بیارم😐🤦🏻‍♀️

2738

سلام.

من ماه دوم هستم

چربی ساقه موهام کم شده

بعد شانه زدن ریزش خیلی کم شده

اما کف سرم همچنان چربه

نه جوش شیرین زدم نه سرکه نه هیچی فقط اب ولرم

با اینکه کف سرم چرب و پر شورس اما همینکه نمیریزه راضیممممم♥️

سلام نمی‌دونم پیام منو خواهید دید یا نه.من ۵ ماه پیش یک دفعه یک دسته مو از انتهای موهام آویز شد پایی ...

سلام آسمان مشکلت حل شد عزیزم؟نمیدونم پیاممومیبینی یانه امایکی ازاطرافیانم این مشکلوداشت حل شد اگه خواستی ادرس دکترشوپیدامیکنم برات.

2706