2733
2734
عنوان

سلام مورد ازدواج برای برادرم میخوام قبلا ازدواج کرده جدا شده

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همین تریبون میگم ۹۰ درصد مردای مطلقه به درد نمیخورن الآن با کسی که تو عقد جدا شده بیرونم جلسه اول ...

دقیقا مرد زن مرده رو سر بزازی بهتره تا مرد طلاق گرفته.البته دور از جون برادر استارتر

2731
دقیقا مرد زن مرده رو سر بزازی بهتره تا مرد طلاق گرفته.البته دور از جون برادر استارتر

اصلا ربطی نداره گلم طلاق یک اتفاقه تو زندگی هر انسانی ممکنه رخ بده من خودمم همسرم جدا شده بود قبلا

اشکال نداره خیلیها الان تو فضای مجازی و اینترنت آشنا میشن

سلام اینجا ممنوعه و دسترسیتون بسته میشه

از همین تریبون میگم به خاطر افکار پوچ و کوته امثال شماست که همه از مهر طلاق میترسن چون امثال شما میخ ...

زنها به راحتی طلاق نمیگیرن  ۱۰ درصد شاید مردای مطلقه خوب باشن

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند ... از گوشه بامی که پریدیم پریدیم ...
تو نمونه ی ادم خوش شانسی

ولی خیلیا فکر میکنن من مجبور بودم یه مرد مطلقه رو قبول کردم و معتقدن لیاقتم مطلقه بوده ولی نیستن ببینن چه زندگی شادی دارم نصف بیشتر آرزوهام براورده شده خودش خوبه خانوادش خوبن از همه فامیلا و اونایی که مزخرف گفتن سرترن شوهرم منو برد عمل برد ژل لب و گذاشت کلاس زبان کلی پیشرفت کردم روحیه خوب شد کلی چیزا ارشون یاد گرفتم خانوادش همچین مثل کوه پشتمونن که خیالم  راحته حامی و دلسوز داریم چی بهتر از این؟؟

من معتقدم خدا بهم نظر خاصی داره

چون هیچکدوم اون دخترایی که با مجرد ازدواجیدن اندازه من وضعشون توپ نیس

باهاش خوشبختی؟منم ی مورد طلاق گرفته شوهرمه.بدبختم کرده ک دلم میخاد فراااار کنم _بخاطر بچهام موندم

بله خداروشکر سختی و پستی و بلندی زیاد داشتیم ولی در کل راضی هستم 

2706