2752
2734
عنوان

سلام مورد ازدواج برای برادرم میخوام قبلا ازدواج کرده جدا شده

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرج البته شهرش مشکلی نیست اصلا خوب باشه هر جایی باشه 

سراغ ندارم ولا اونجا

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2731
از همین تریبون میگم ۹۰ درصد مردای مطلقه به درد نمیخورن الآن با کسی که تو عقد جدا شده بیرونم جلسه اول ...

از همین تریبون میگم به خاطر افکار پوچ و کوته امثال شماست که همه از مهر طلاق میترسن چون امثال شما میخوان هزار ایراد بزارن روشون و بگن به درد نمیخورن!

من با یک مرد مطلقع ازدواج کردم دوساله الان 

یک تار موش می ارزه به صدتا مجردای دست نخورده فامیلمون!

هرکاری تونسته برام کرده طاقت قهر و ناراحتیمو نداره منو به ارزوی عمل بینی و خیلی چیزای دیگه مثل آزادی رسونده چرا اذهان عمومی رو نسبت به آدمای مطلقه مخشوش میکنید؟؟؟اون ها فقط یک زندگی ناموفق پر از اختلاف داشتن همین!

والا انگار گناه کبیره کردن این مطلقه ها

واقعا متاسفم برای کسایی که به افراد مطلقه بدبین هستن حالا  به هر دلیلی نتونستن با هم زندگی کنن و جدا شدن آیا حق زندگی دوباره ندارن؟

واقعا متاسفم برای کسایی که به افراد مطلقه بدبین هستن حالا  به هر دلیلی نتونستن با هم زندگی کنن ...

نه والا مردم ما مطلقه هارو جزو گناهکارای مفسد میدونن که هرکی باهاشون ازدواج کنه یعنی اونم ایراد د کمبودی داشته!!

خودم در جریان ازدواج با شوهرم که ازدواج دومش بود چقدر حرف ها که نشنیدم

همین بابام میگف تو خودتو تحقیر کردی با این انتخاب

خاله م میگف چرا دادنش به یه مرد بیوه لیاقتش این نبود حیف شد😐😐😐در حالیکه الان همشون به زندگیم حسادت میکنن چون شاخ دراوردن از پیشرفت ها و لِوِل زندگی من

مردم ما جهان سومی و کوته فکر د غیر منطقی هستت

از همین تریبون میگم به خاطر افکار پوچ و کوته امثال شماست که همه از مهر طلاق میترسن چون امثال شما میخ ...

قربون دهنت

عدالت‌راکشته‌اندوقاضی‌مجرم‌ست؛    دنیابه‌چپ،آخرت‌به‌راست
2706