2733
2739

اگه میشه اینجا بفرمایید سمپادی بودم

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

بفرما؟

پیجم : @‌music_best369                                               من یه دختر فوق العاده آروم و ساکتم مثل فرشته🙃                البته تا وقتی که نخوای روی شیطانیم وببینی😈                           آرزوم اینه که بتونم آرزوهای بابام و برآورده کنم تا روم بشه به دستای پینه بستش نگاه کنم:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نمونه دولتی میخوندم بفرما 

علی نیکنام‌راد : دخالت میکنیم توی زندگیِ همدیگه ؛ اسمشم میذاریم دلسوزی ...! مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم فقط برای خودته ...! لطفا برای خودم هم که شده دیگر چیزی نگویید؛ میخواهم برای "خودم" زندگی کنم نه دیگران ...
2728

درخواست  دوستی  قبول نمیکنم  اگه  دوست داشتی  همینجا بگو❤

خانم  عزیز ،  میدونی  همین  زمانیکه  امضای منو  میخونی دیگه  تکرا  نمیشه🤔؟پس  واکن  اون  لبارو😁 یک  لبخند  بزن  غم غصرو بریز دور  🤩به اطرافیانت  لبخند  بزن  حتی  اگه  مصنوعی  باشه  بهشون  انرژی  میده بزار  تواین  دوران  سخت  حداقل  دیدن  تو  خوشحالشون  کنه😍🤩اونوقت  ازشادیا  اونا  خودتم  دوبرابر  شاد  میشی واین  سیکل  ادامه  پیدا  میکنه🤩🤩😍❤
2740

ببخشید میشه بپرسم یه کتاب که میخونی سخته فارسی ، چی جوری بخونم یاد بگیرم؟؟؟خلاصه نوشتم از کتاب خیلی بدم میاد انگار دارم باهاش میجنگم نمیره تو مغزم میشه راهنمایی کنید؟؟؟

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
واسه کنکور؟ 

نه یه کتابی باید امتحان بدم یه کتاب نظریه و سخت بیشتر تو مخم نمیره این کتاب چه مدلی بخونم چیکار کنم حفظ بشم

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘