2733
2734
عنوان

فوری بیایین چی بگم در جواب حرفش

114 بازدید | 11 پست

سه روزه با دوست پسرم آشنا شدم دیروز دیدار داشتیم آلآن داشتیم چت میکردیم میگخ دلت تنگ نشده ؟؟؟

نمی‌دونم چی بگم که خیلی سرد و خشک نباشه و خیلیم صمیمی و گرم نباشه

دلتنگی متقابل

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.

http://amincollection.mihanstore.net/partner/index.php?act=login&loginact=register&ref=77684

با ثبت نام در سایت میهن استور در بخش همکاری در فروش روزی پنجاه تا صدهزار تومن میتونید درامد داشته باشید خودم که تازه یاد گرفتم پنجاه تومن در روز درامد دارم. به این صورت است بعد ثبت نام هر محصولی که تو فروشگاه هست میتونید تو دیوار اگهی بزنید و بعد اینکه مشتری خواست اون محصول ادرس وشماره تماس ازش بگیرید و در سایت با لینک خرید اختصاصی خودتون درخواست سفارش میدین و بعدش دیگه با پشتیبانی شرکت است که محصول بفرسته و هزینه بعد دریافت درب منزل که مشتری واریز کرد پورسانتش که حدود بیست تا سی درصد هست به حسابتون واریز میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ولی به نظرم احساسات واقعیت رو بگو

بگو اى بندگانم كه زياده بر خويشتن ستم روا داشته‏ايد، از رحمت الهى نوميد مباشيد، چرا كه خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، كه او آمرزگار مهربان است‏.
همینو بگم ؟

اره

2740