2733
2734
عنوان

مامانهای عزیز توروخدا بگید چطور شیرمو خشک کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 59 پست
عزیزم جاریم خیلی راحت پسرش از شیر گرفت با اینکه بچش به شدت وابسته شیر بود. اونم روز پنجشنبه که روز س ...

ممنون عزیزم منم هفته آینده همین کارو میکنم ممنون از راهنمایی خوبت

اوه هنوز سه روزه میخای خشک شه... باید تن تن سینتو خالی کنی بریزی کنار درختی گلی.. میگن گناه داره بریزی تو چاه.. هروز خالیش کن دیگه پر نمیشه کم کم خشک میشه

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم به شیر خشک عادت کرده، شیر خشک رو با قطره چکون یا سرنگ بده با شیشه نده وگرنه سینه اتو نمیگیره د ...

غذام خیلی کمه متاسفانه 

دلت خوشه خواب کجا بود 

اوایل با سرنگ میدادم بعدش سه روز بعد زایمانم بستری شدم تا دهمین روزم دیگه دیدم با سرنگ نمیتونن دهن ایناشو زخم میکنن یا بد میدن میپره گلوش گفتم با شیشه بدین 

سینه چپمو خوب میخوره هروقت میگیرمش میخورع شیرم میاد ولی راستو چن روزه نخورده اونقدم شیر نداره

چطوری شیر شبو قطع کردید 

دختر من سه بار بیدار میشه الان نزدیک هشت ماهشه اگر شیر ندم گریه میکنه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
حتما قبل خواب سیرش میکنن با غذا

اخه بچه ی هشت ماه مگه چقدر غذا میخوره که سیر شه

دختر من که دوسه قاشق بیشتر نمیخوره اونم با کلی بازی و مکافات 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2740
اخه بچه ی هشت ماه مگه چقدر غذا میخوره که سیر شه دختر من که دوسه قاشق بیشتر نمیخوره اونم با کلی بازی ...

نه هشت ماهه که نه اینا قبل از شیر گرفتن منظورشونه که نزدیک دو سالشه بچه

نه هشت ماهه که نه اینا قبل از شیر گرفتن منظورشونه که نزدیک دو سالشه بچه

استارتر گفت تو هشت ماهگی گرفتم 

2706