2733
2734
عنوان

مامانهای عزیز توروخدا بگید چطور شیرمو خشک کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 59 پست
۲۳ تلخک زدم متاسفانه

عزیزم خدا حفظش کنه ،،، من بچم شدیدا وابسته هست واقعا نمیدونم چکار کنم

بچتون شبا هم شیر می‌خورد؟! نینی من شبا هزار بار بیدار میشه میخوره 

نمیدونم چکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به منم بگید چیکار کنم شیر داشته باشم دخترم سیر نمیشه شیر خشکم میدم ۴ روزه ام یه سینمو نمیگیره اصلا ع ...

مایعات فراوان بخور 

چلو گوشت گوسفندی 

سبزی 

ماکارونی 

آبگوشت

و خدایی که در این نزدیکی است
عزیزم خدا حفظش کنه ،،، من بچم شدیدا وابسته هست واقعا نمیدونم چکار کنم بچتون شبا هم شیر می‌خورد؟! نی ...

گفتید چند ماهشه؟

باید قبلش حتما از شیر شب بگیری 

یادت باشه تا ب گرمای تابستون نرسیدی از شیر بگیری 

وگرنه باید پاییز بگیری

و خدایی که در این نزدیکی است
2728
به منم بگید چیکار کنم شیر داشته باشم دخترم سیر نمیشه شیر خشکم میدم ۴ روزه ام یه سینمو نمیگیره اصلا ع ...

چندتا چیز شیرو زیاد میکنه،یکی آبگوشت،یکی جوشانده رازیانه(۱ق غ رازیانه رو بریز داخل۲لیوان آب،۲۰دقیقه بجوشه بشه اندازه ی ۱ لیوان...روزی یه لیوان بخور)، جوشانده انسیون(از عطاری بگیر)،یه قرصم هست مخصوص افزایش شیر از داروخونه بگیر.

پشیمون نیستم نداشتم ک بدم ولی وقتی میبینم ی خانم داره شیر میده واقعا غصه میخورم من ب تغذیه بشدت حساس ...

حالا من آرزو داشتم بچه دومم شیرخشک کنم ولی متاسفانه به تمام شیر ها حساسیت داشت و خیلی بد بالا می‌آورد مجبور شدم شیر خودم با اینکه خیلی ناچیز بود بهش بدم و شیر خشک برام شد یه حسرت....  البته دیگه بزرگ شده ولی پیام شما رو دیدم یادم افتاد برا همین پرسیدم

2738

عزیزم به شیر خشک عادت کرده، شیر خشک رو با قطره چکون یا سرنگ بده با شیشه نده وگرنه سینه اتو نمیگیره دیگه 

یکم شیر خشک بزن به نوک سینه بده میک بزنه هر چقد بچه بیشتر میک بزنه شیرش بیشتر میاد 

و اینکه اصلا اصلا اصلا استرس نداشته باش بچه رو بده نگه دارن که بدونی خوب بخوابی و غذای مقوی مثل آبگوشت، برنج کته ای، یه چایی شیرین هم بخور چون شیر من با چایی میومد، گوشت کبابی، سوپ، آب هویج، اگه نینیت دختر دمنوش رازیانه

از داروخونه پودر شیر افزای گالاکتومید بخر که عالیه

در کل آرامش، خواب، غذای خوب

گفتید چند ماهشه؟ باید قبلش حتما از شیر شب بگیری  یادت باشه تا ب گرمای تابستون نرسیدی از شیر ب ...

من الان نینیم 21 ماه و نیم هست دقیق 

نمیدونستم نباید شبا شیر بدم 

زمانی فهمیدم که دیگه وابستگی شدید پیدا کرده بود

همم یه مشکل کوچیک داشت که مجبور شدم ادامه بدم 

حالا من آرزو داشتم بچه دومم شیرخشک کنم ولی متاسفانه به تمام شیر ها حساسیت داشت و خیلی بد بالا می‌آور ...

راست میگیا باید خداروشکر کنم ک حداقل حساسیت ب شیرخشک نداره.

تلنگر بجایی بود 

خدا تو را در بهشت کناد

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
پشیمون نیستم نداشتم ک بدم ولی وقتی میبینم ی خانم داره شیر میده واقعا غصه میخورم من ب تغذیه بشدت حساس ...

عزیزم خدا نینی گلت رو حفظ کنه، من یه دکتری بهم گفت شیر خشکای الان خیلی مغذی هستن در حد شیر مادر و جای نگرانی نداره 

قدیما شیر خشکا مثل الان خوب نبوده

عزیزم خدا نینی گلت رو حفظ کنه، من یه دکتری بهم گفت شیر خشکای الان خیلی مغذی هستن در حد شیر مادر و جا ...

باورت میشه بالای ده تا دکتر تخصص فوق تخصص بهم گفتن ولی باز اون حس مادرانم گاهی واقعا باعث میشه رنج بکشم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
باورت میشه بالای ده تا دکتر تخصص فوق تخصص بهم گفتن ولی باز اون حس مادرانم گاهی واقعا باعث میشه رنج ب ...

عزیزدلم درک میکنم  شما اینقدر مادر مهربان و دلسوزی هستی که بازم نگرانی... 

اما نگران نباش و به این چیزا فک نکن اصلا 

مطمئنم بعدا بچه شما به داشتن همچین مادری افتخار میکنه

عزیزم خدا حفظش کنه ،،، من بچم شدیدا وابسته هست واقعا نمیدونم چکار کنم بچتون شبا هم شیر می‌خورد؟! نی ...

عزیزم جاریم خیلی راحت پسرش از شیر گرفت با اینکه بچش به شدت وابسته شیر بود. اونم روز پنجشنبه که روز سبکی برای این کار انتخاب کرد و سوره یاسین خوند و دیگه بچه رو شیر نداد. بچه ش راحت از شیر گرفته شد. منم میخوام پنجشنبه هفته آینده همینجوری بچه م از شیر بگیرم. امیدوارم بچه منم اذیتم نکنه آخه سر بچه اولم پیر شدم تا از شیر گرفته شد خیلی اذیتم کرد. دومی رو به خدا توکل کردم

2706