2733
2739
عنوان

پس انداز خانمهای خانه دار

9756 بازدید | 38 پست

سلام خانمها

سال نو مبارک

همه بیاین راههای پس انداز خونگی رو بگین. 

من خودم از اول عید یه قلک خریدم و قرار شده تموم پول خوردها رو توش بریزیم من و شوهری .

میخوام هم بدون اینکه شوهرم بدونه قلک ۵۲ هفته ای هم بزارم.

بیاین با هم همراهی کنیم و راههای پس انداز رو بگیم و تا آخر سال ۴۰۰ ببینیم چقدر نصیبمان میشه🤗🤗🤗البته قلک پول خوردها رو من قراره ۶ ماه یه بار بزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

والا من دو میلیون قایمکی دارم البته به شوهرم فهموندم که بهم پول بده می‌خوام پول جمع کنم گفت آخه پولی اضافه نمیاد گفتم اگه میشه ماهی یه مقدار بهم بده گفت باشه ان شاء الله

سلامتی پسرام و شوهرم🥂🍷🍷

من خودم الان 3تا قلک داشتیم تو خونه با ابجیم و داداشم روشونم برچسب زده بودم.

یکی مال پس انداز.

یکی کمک به خیریه.

یکیم قسط

های که داشتیم.

روزی 10 تومن توش مینداختیم.

کسیم حق نداشت دس بزنه وگرنه با مگس کش میرفتم به شراغش.

هر 3ماهیم پولارو بر میداشتم خیریه رو میدادم واس خیریه.

پس اندازم میزاشتم تو کارت.

اون قلک قسط هارم هرچی بود بر میداشتم باز یه چی روش میزاشتم میدادم به قسط ها.

خداییش خیی کمک کرد

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک

لایک پلیز 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

من پول دستم باشه.

خرج میشه.

ولی تو قلک که میندازم دیگه خیالم راحته.

که برونمیدارم.

💙تُݧْسی کَٵَنَّکَ لَمْ تَکٌنَ💙               #همیشه_عشق_باشد_همیشه_برکت.        #باشگاه_پرواز                     #استقلالی_درجه_یک
2738
عزیزم منطورتو‌ از پول‌ خورد میشه بگی‌ دقیقا چقدریه؟😀😀😀🤣

عزیزم از هزار تومنی تا ۵ تومنی هرچقدر شد. من بعضی روزها ده تا هزار تومنی دارم و نمیدونم چیکارش کنم.اینجوری اصلا معلوم نیس و کم کم پس انداز میشه

خخخخخخحح عالی

وافعا اولش فک میکردم الکیه وقتی میدیم.

داداشم و ابجیم پولدسشون میاد میندازن دیدم نه کم کم داره دستمون وا میشه دیگه این روش و ادامه دادم و اوامه میدم.

دقیقا یه هفته قبل سال تحویل قلک هارو پاره کردم.

اونی که مال خیریه بود 1و800 بود توش.کم بود ولی بازم خوبه دادم به خیریه.

و اونی که مال قسط بود 2تومن بود.

اونی که مال پس انداز بود 1تومن بود.

خوبه هر چند ماهی اینجوری جمع بشه ادم دیگه کم نمیاره

خوبه عزیزم من که فعلا همسرم بخاطر کرونا بیکار شده بیمه بی کاریش هم خیلی کم هست همش مجبور میشیم ازدیگ ...

منم عزیزم شوهرم حقوقش کم هست و تازه هم عروسی کردیم و چند ماه یه بار حقوق میگیره. ولی دوست دارم برا آینده پس انداز داشته باشیم

قلک خوبه واقعا 

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏
منم عزیزم شوهرم حقوقش کم هست و تازه هم عروسی کردیم و چند ماه یه بار حقوق میگیره. ولی دوست دارم برا آ ...

منم اما نمیدونم چطوری شروع کنم آخه یه بار قلک گرفتیم مجبور شدم ازش بردارم