2733
2739
عنوان

یه نوع دزدی و کش رفتن ....

638 بازدید | 22 پست

سلام دوستان. دیروز رفتم  مانتو بخرم  با خواهرم، که البته هیچچچ پولی نداشتم و 200 تومن عیدی که زن داداشم بهم داد رو بردم بازار. یه مانتو انتخاب کردم و بعد پرو با فروشنده به توافق نرسیدیم چون اصلاااا تخفیف نداد. گفتم کم کن دست خالی نرم بیرون گفت نه نمیدم برو و.... ولی خواهرم از اونجا یه مانتو خرید. منم از جای دیگه 200 تومن و دادم مانتو. بعد دو ساعت تو بازار متوجه شدم همون مانتوی اولی که به توافق نرسیدیم سر قیمتش توی نایلون خواهرمه واز مغازه اومده بیرون. (مغازه های شهر ما دزدگیر ندارن ، همون پلاستیک سفید روی لباسها که از مغازه بیاد بیرون آژیر بزنه) امروز مانتو رو بردم پس برای فروشنده اما بسته بود. از طرفی از حرص طرف که بد برخورد کرد سر قیمت،  دلم میخواد مانتو رو نگه دارم و نبرم پس.  میدونم افکارم اشتباهه.  سر دوراهی وسوسه و.... موندم.  خصوصا بخاطر بی پولی که نمیتونم بخرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بله دزدی به حساب میاد ،مالش اختیارش و داره نخواست تخفیف بده

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706