2733
2739
عنوان

دیدید دختر 16 ساله...

655 بازدید | 45 پست

بره با دوستاش بیرون گردش بیرون شهر حتی...با دوست پسراش عکس بگیره بذاره اینستا؟!!😰 مثلا در حال استفاده از قلیون کنار یه پسر ناشناس که مثلا دوستشه...تا الان دوسه تا دوست پسر تعویض کرده و باهمشمونم عکس میذاره...من نمیدونم این دختر از باباش خجالت نمیکشه؟! حالا من به کنار که دخترعمه اش هستم متاسفانه😥 نسل جدید بعضیاشون بدجور  داغوننا...باباش اومده به من میگه بیا نصیحتش کن مثل تو درسخون بشه😰 میگم نمیشه که...خودش باید بخواد و تصمیم بگیره... از منم حرف شنوی نداره...الان داییم ول کن نیست بیا باهاش حرف بزن...چی بگم آخه؟! دخترش از من هم خوشش نمیاد میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۱ ساله هم دیدم متاسفانه

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2728

اره دیدم ولی از این تیپ دخترا خوشم نمیاد.

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

یه جورایی طبیعی شده انگار...چیزی میگی هم میگن تو از دنیا عقبی

همونایی هستن که تا چیزی میگی میگن ما اندازه زن ۵۰ ساله میفهمیم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

من تو سن ۱۶ سالگی یه چیزایی از یه کسایی دیدم که اینا به چشمم نمیاد 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

یکی‌از اشناهای‌دور‌ما‌دختره ۱۵ سالشه ۶ روزه ازش خبری نی

اخرین‌بار با یه پسر دیدنش😐

چقدر خوبه که با کاربرای دیگه خوب حرف بزنیم   واگه با نظرشون مخالفیم یا تاپیکشونو دوست نداریم ریپلای نکنیم و وارد تاپیک نشیم،اینجوری ناخودآگاه دل کسیم نمیشکنیم  

متاسفانه زیاد دیدم و خیلی هم افسوس خوردم برای اینده ای ک فرجام نداره... 

از در دوستی بدون نصیحت اولیه وارد شید... ان شاء الله. سر ب راه شه.. امااا بعید میدونم تا سرش ب سنگ نخوره  راه برگشت رو پیدا نمیکنه

من یه بار تو اتوبوس داشتم از دانشگاه شهرکرد میومدم اصفهان. یه دختری بود تو اتوبوس اونم از شهرکرد میومد گفت خونه دوست مسرم میخوابم حالا ۱۱ سال میش بود.

به نططرتون فقط خونش میخوابیده یا ...

لا اله الا الله.

قبح خیلی جیزا ریخته😏

من ۱۱ ساله هم دیدم متاسفانه

وای 

منم ی دخترو دیدم با دوتا دختر کوچیکتر از خودش دختره فک کنم 14سال اینا داشت اون یکیا 12_11داشتن سیگار میکشیدن

وزن اولیه 44😐هدف اول 47😅هدف دوم 50😍من میتونم.... 
2706