2733
2739
عنوان

اسم پسر

345 بازدید | 18 پست

سلام خانوما ب نظرتون از بین اسم

تیام(ب معنی چشم هایم، مفهوم عزیزدلم) ، آیهان(پادشاه ماه) ، 

صدرا(والا مقام، بلند مرتبه ) 

پویان (جوینده)، کدوم قشنگ تره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آیهان

بَرایِ کَشفِ اُقیانوسِ جَدید بایَد جُرعَتِ تَرکِ ساحِل را داشتِه باشی این دُنیا دُنیایِ تَغییر اَست نَه تَقدیر!🧚🏻‍♂️🦋💙                                            
اگه اسم بین پسر و دختر مشترک باشه چطور میشه؟ 

بد میشه بعضی اوقات فکر میکنن شاید دختره

بَرایِ کَشفِ اُقیانوسِ جَدید بایَد جُرعَتِ تَرکِ ساحِل را داشتِه باشی این دُنیا دُنیایِ تَغییر اَست نَه تَقدیر!🧚🏻‍♂️🦋💙                                            
2740
ولی معنیشو خیلی دوس دارم، حیرون شدم نمیدونم چیکار کنم 

آره قشنگه ولی خوب ببین گناه داره بچه بزرگ بشه اسمشو صدا میزنی بعضیا فکر میکنن داری اسم دخترتو صدا میزنی

آره قشنگه ولی خوب ببین گناه داره بچه بزرگ بشه اسمشو صدا میزنی بعضیا فکر میکنن داری اسم دخترتو صدا می ...

ب من تا هفت ماهگی هرجا میرفتم میگفتن دختره منم اسمشو آوا گذاشته بودم مدام صداش میزدم، بعد ی دفه تد سونو 30هفتگی گفتن پسره حالا حیرون اسم شدم

ب من تا هفت ماهگی هرجا میرفتم میگفتن دختره منم اسمشو آوا گذاشته بودم مدام صداش میزدم، بعد ی دفه تد س ...

آخی عزیزم 😅

اشکال نداره حالا به نظرم آیهان قشنگه 

ایشالله خودت و کوچولوت سالم باشید😘

2706