2733
2739
عنوان

مژه هام لنگه به لنگه ن

149 بازدید | 21 پست

میگم من چشم راستم مزه هاش بلندتره چشم چپم کوتاهتره .یکم قیچی بزنم مژ های چشم چپم بلدتر میشه؟

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲

نزن خرابکاری میکنی

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی که بلندتره ی ذره کوتاه کن و از جایی که فکر می کنی مناسبتره بالاترش رو قیچی بزن....اینا همه عوارض خونه نشینیه همه دنبال ایراد می گردن...😐😒ضمنا مو و مژه همیشه در حال رشد هست 

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم
2731
اونی که بلندتره ی ذره کوتاه کن و از جایی که فکر می کنی مناسبتره بالاترش رو قیچی بزن....اینا همه عوار ...

مرسی.اگه در حال رشدن که دوتاشو قیچی بزنم😁

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
مرسی.اگه در حال رشدن که دوتاشو قیچی بزنم😁

بزن فقط تا ب تا نکن...از نوکش ک رشد نمی کنه از ریشه رشد می کنه ..همونکه بلندتره یکم بزن...ولی معمولا اندازه هستن شما تصورت اینه

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم
2738
عزیزم من تاپیک زگیل تناسلیتو الان خوندم دقییا عین الان من  دیگه برنگشتن برای شما  نفهمید ...

نه خداروشکر رفتن که رفتن .انشالله رفتن واسه همیشه.نه نمیدونم چجوری گرفتم😑😑

نه خداروشکر رفتن که رفتن .انشالله رفتن واسه همیشه.نه نمیدونم چجوری گرفتم😑😑

خداروشکر 

من باردارم یه دختر دوساله هم دارم همه ش میترسم‌نکنه دخترم از من بگیره دیوانه شدم بخدا 

میشه واسه شفای بیماریم یه صلوات بفرستین-ممنون،اسمم فادیا هستش
خداروشکر  من باردارم یه دختر دوساله هم دارم همه ش میترسم‌نکنه دخترم از من بگیره دیوانه شدم بخد ...

نترس .استرس ایمنی بدن و رو میاره، پایین چای سبز بخور .نه به اون‌منتقل نمیشه لباس زیرهاتو جدا بشور

نترس .استرس ایمنی بدن و رو میاره، پایین چای سبز بخور .نه به اون‌منتقل نمیشه لباس زیرهاتو جدا بشور

لباس زیرامو جدا میشورم حتی شلوارامو 

دخترم در حد ۵ثانیه نشست روصندلی حموم دارم دیوونه میشم همش میگم نکنه بگیره 

واسه شما چندتا بود معذرت میخام ولی من رو لبه های داخلی واژنمم زدم 

لباس زیرامو جدا میشورم حتی شلوارامو  دخترم در حد ۵ثانیه نشست روصندلی حموم دارم دیوونه میشم همش ...

نترس اینجوری منتقل نمیشه.تماس جنسی و پوستی مهمه

2706